“Beglobio” naujienos

2015-02-27

Kai pagalba pavėluoja

Partrenkiantys gyvą sutvėrimą ir pasišalinantys iš įvykio vietos turėtų jau kaip ir nieko nestebinti. Kai kurie iš karto pasakys: žmones nutrenkia ir pabėga, o čia tik gyvūnas. Tačiau ne veltui iš pradžių parašėme "gyvą sutvėrimą". Nes mes jaučiame skausmą, mes visi - tiek žmogus, tiek gyvūnas. Todėl turbūt kiekvieno sąžinės reikalas kaip jis pasielgs suluošinęs gyvūną - apsimes, kad nieko neįvyko, pasakys sau: "tai tik gyvūnas", paliks jį kęsti kančias i...r lėtai kankinančiai numirti ar nuvež į veterinarijos kliniką ir gydis bei rūpinsis juo, nes būtent jis suluošino vargšą gyvūną.
Katytė Luvra atsidūrė ne veterinarijos klinikoje, o tiesiog benamių gyvūnų sanitarinėje tarnyboje, tai reiškia, kad kažkas, kas nutrenkė Luvrą, tiesiog paliko ją gatvėje numirti ir sąžinė to žmogaus yra būtent tokia...
Luvra atrodė klaikiai. Labai baisu, kai gyvūnui suknežinami žandikauliai, sumušama galva, kai ištinsta visas snukutis. Luvrai atsitiko būtent taip.
Luvrai buvo sunku kvėpuoti, nes sulaužyti viršutinis ir apatinis žandikauliai, kraujo krešuliai nosytėje, nuo smūgio sutinęs visas snukutis, kraujas išsiliejęs į akis.
Važiavome į sanitarinę tarnybą paimti Luvros, vežėme katytę į kliniką, bet buvo per vėlu...ką tik gavome skambutį iš klinikos: "Luvra mirė..."
Be galo skaudu, kad Luvra kentė didžiulius skausmus, kad buvo partrenkta ir palikta kankintis, kad vakare ji buvo atvežta į sanitarinę tarnybą, o ne į kliniką, kad tas, kuris nutrenkė Luvrą turi būtent tokią sąžinę. Bet ar ją turi...
Maldaujame, nepalikite jų kankintis ir numirti. Maldaujame...

« Atgal