“Beglobio” naujienos

2014-08-15

Olimpas – mažas sergantis kačiukas

Ir vėl gavome pranešimą iš sanitarinės tarnybos apie tai, kad pas juos atneštas labai sergantis apie 1 mėnesio amžiaus mažylis. Kažkas atnešė kačiuką iš Olimpiečių gatvės. Nors turime daug ligoniukų, bet visada stengiamės padėti tiems, kuriems labai reikia pagalbos.

 

Šis mažutis ūsuotas padariukas vienas iš tų, kurie yra niekam nereikalingi. Gimę gatvėje, apleisti, sergantys. Daugybė jų nesulaukia jokios pagalbos ir tyliai miršta.
Šis kačiukas, kurį pavadinome Olimpu, buvo kažkieno pastebėtas, žinoma, tikėtis, kad būtų nuneštas į veterinarijos kliniką neverta. Jis atneštas į sanitarinę tarnybą, kurioje tokie tmažyliai negydomi ir ten kačiukas tiesiog neišgyventų. Sergančiam Olimpui reikia kokybiško maisto ir intensyvaus gydymo.
Taigi Olimpas nuvežtas į veterinarijos kliniką.

 

Kačiuko būklė nedžiugina – mažylis pats nenori valgyti, abi akytės pažeistos infekcijos, viena akytė jau pabalusi ir greičiausia ja katinukas nebematys. Tačiau ši maža kruopytė yra gyva, ką tik atsiradusi šiame pasaulyje, todėl darome viską kad ją išgelbėtumėme.
Be abejo, negalėtumėme daryti šių gelbėjimo darbų be jūsų pagalbos. Jūsų paramos dėka galime gydyti, galime gelbėti, maitinti bei išlaikyti tuos, kurie tapo niekam nereikalingi.
Todėl eilinį kartą kreipiamės į neabejingus žmones dėl paramos Olimpo gydymui.
Jei galite paremti nors ir nedidele suma (kiekviena jūsų auka labai vertinga) Olimpo gydymą, galite aukoti į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodydami: “Olimpo gydymui”.

 

VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK

 

Paaukoti galite ir per PayPal
http://www.beglobis.com/PayPal-706.html

 

Mes labai tikimės, kad šis mažylis bus stiprus kaip Olimpas ir tikrai pasveiks, todėl labai prašome palinkėti jam sveikatos. O po gydymo Olimpui labai reikės namų globos, todėl jei jūs galite priglausti mažąjį Olimpą nors laikinai, būtume be galo dėkingi.

Jei jus domina Olimpo sveikata ar norėtumėte suteikti kačiukui globą, galite skambinti tel. 865244093, 865354521 arba rašyti el. paštu:info@beglobis.com

« Atgal