“Beglobio” naujienos

2016-02-28

Dovanojame jauną ir gudrų šunelį Šarmą (Rado namus)

Šarmą į prieglaudą atvežė policijos pareigūnai. Tokį vardą davėme šuneliui dėl sidabriškai šarmuoto snukučio. Koks jo tikrasis vardas niekas negalėjo pasakyti, bet žinant jo istoriją greičiausiai buvo šaukiamas bobiku, tuziku arba šariku...

« Atgal

Šarmą atvežė iš Vilniaus rajono, kur jis buvo laikomas vienam iš įprastinių kiemų, įprastai kaip ir daugelis šunų - prie grandinės. Kadangi Šarmas jaunas, aktyvus šunelis, kuriam natūraliai reikia išsibėgioti, nevedžiojamas jis nuolat nutrūkdavo ir pasileisdavo lakstyti po gyvenvietę. Pakeliui dar ir vištas pavaikydavo. Aišku, kaimynams tai baisiai nepatikdavo. Tikrasis Šarmo „šeimininkas" taip pat buvo baisiai nepatenkintas - kur matyta, kad šuo nuo grandinės nutrūktų ir bėgiotų pas kaimynus. Ko tam šuniui blogai pririštam visą gyvenimą sėdėti - niekaip nesuprato Šarmo „šeimininkas". Kai eilinį kartą Šarmas ištrūko į laisvę, „šeimininkas" kaimynų iškviestiems policijos pareigūnams pareiškė, kad jam vienodai ką jie darys su šuniu, gali jei nori jį ir nušauti. Žinoma, kad pareigūnai nieko panašaus nepadarė, surašė „šeimininkui" tarnybinį pareiškimą, pasiėmė šunelį ir atvežė jį į prieglaudą. Tikimės, kad pilietis bus nubaustas, visgi baudos už gyvūnų nepriežiūrą dabar didelės.
Turbūt tikrai nieko nenustebinome papasakodami Šarmo istoriją. Juk tokių istorijų begalės, o tokių „šeimininkų" pilni Lietuvos rajonai ir kaimai.
Šarmas protingas, draugiškas ir su žmonėmis ir su kitais gyvūnais, apie vienerių metų amžiaus šuo. Šunelis dailaus ir mielo snukučio, labai švelniai ir pasteliškai pasidabruoto, apvaliomis ausytėmis ir ryškiomis kaip tamsus gintaras akimis.
Šarmas šiuo metu globojamas prieglaudoje, esančioje Skydo g. 44a, Vilniuje. Jeigu jums patiko Šarmas ir norite turėti artimą ir ištikimą draugą, skambinkite tel. 868474049.