“Beglobio” naujienos

2014-12-30

Susipažinkite – Marcipanas (Rado namus)

Tai tikrai buvęs Karoliniškių kieminukas, kačiukas kuris buvo mielas, bendraujantis, maitinamas, tačiau gyveno lauke, savo lipšnumu sulaukė dėmesio daugelio žmonių dėmesio. Jie ėmėsi ieškoti katinėliui pagalbos ir jiems pavyko, dabar , buvęs kieminukas, šiltuose namuose, laikinai globojamas, kol jį pastebės jo būsimi šeimininkai.

 

 

« Atgal

Marcipanas yra katinas, kuris moka išprašyti sau dėmesio. Jis aktyvus, meilus, murkiantis ir žaismingas. Jei nueitumėte su juos susipažinti, tai jis tikrai ateitų jūsų pasitikti, pakalbintu ir paprašytu, kad jį paglostytumėte. Jis jau dabar yra nemažas, tiesa, kiek liesokas, katinėlis ir greičiausiai dar kiek paaugs ir bus didelis namų šeimininkas visomis prasmėmis. Jis ne prieš pabūti ant rankų, žinoma ne amžinybę, nes katiniški reikalai visada laukia. Jis mėgsta miegoti šalia žmogaus, mėgsta žaisti, pavalgyti, vienu žodžiu, jis tikras jaunas gan savarankiškas, katinas. Kuris kai turės savus namus ir teritoriją, greičiausiai ją gins nuo kitų neprašytų svečių, todėl jam geriausia būti vienu ir mylimiausiu augintiniu, nors kas žino, gal, kai nereiks kovoti dėl maisto, jis to ir nedarys.

 

Padedame jam atsikratyti to, ką atsinešė iš savo laukinio gyvenimo, tai yra visų parazitų, o blogi atsiminimai, tikimės, patys išblės.

 

Marcipanas, jaunas iki 1 metų katinas, švarus, tvarkingas, moka naudotis dėžute ir maistui neišrankus.

 

Labai laukiame pasiūlymų iš būsimų Marcipano šeimininkų.

 

Tel.861295611

 

gina@beglobis.com