“Beglobio” naujienos

2014-12-31

Šunelio Vaito pagalbos prašymas: “trūko kelio raiščiai, padėkite man...” (Ačiū visiems. Operacija atlikta)

Vaitas - mielas, gerietis, draugiškas šunelis. Ir jau toks truputį... nerangus. Deja, mes visi senstame, daromės nerangūs. Žiūrėk, jau sunku ir greičiau pabėgti ir pavargsti greičiau. Mūsų globotiniai taip pat nejaunėja, sensta...

Vaitukas pas mus jau seniai. Perimtas iš Vilniaus miesto beglobių gyvūnų sanitarinės tarnybos, išgelbėtas nuo mirties, pasiliko pas mus ilgam.  Pasiliko galbūt todėl, kad nėra kažkokios super išskirtinės išvaizdos, pasiliko gal todėl, kad neturi išsivysčiusios vienos ausytės. Tačiau viską atperka Vaituko draugiškas ir be galo mielas būdas, tikra šuniška meilė ir ištikimybė žmogui.

Vaitukas vyresnio amžiauis šunelis. Tačiau širdyje Vaitukas vis dar jaunas, vis dar bėga greitai, nenori atsilikti nuo jaunesnių. Nerangus judesiukas ir... plyšę kelio raiščiai. Mielas, geras, jautrus Vaitukai, nepasisaugojai ir va... Vaitukas tik nuleidžia galvytę... kaltas, kad nepasisaugojau...

Mielas beausiukas dabar nebegali pastatyti savo galinės kojytės, kaltai pasižiūri: "atleiskite, pridariau jums rūpesčių". Ar galima ant Vaituko pykti? Nelaimė netikėtai gali nutikti bet kam.


Mes tikime, kad žmonių širdies šiluma ir gerumas ištirpdys Vaituko skausmą. Visada mums padedate, nepaliekate mūsų išgelbėtų beglobiukų iš sanitarinės tarnybos likimo valiai. Dabar Jūsų pagalbos prašo mūsų senbūviukas Vaitas: "padėkite mano globėjams surinkti pinigėlius kelio raiščių operacijai".

Jei galite atsiliepti į Vaito prašymą ir paaukoti jo operacijai lėšų, galite pervesti kad ir po nedidelę auką į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodydami – "Vaituko operacijai":


Všį "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996

Paaukoti gali ir mūsų tautiečiai gyvenantys užsienyje per PayPal sistemą: http://beglobis.com/PayPal-706.html

 

AČIŪ VISIEMS PAAUKOJUSIEMS. VAITAS OPERUOTAS, SVEIKSTA. IEŠKO NAMŲ GLOBOS. TEL. NR. 8 612 95611; 8 652 44093


Ačiū, kad esate kartu.

« Atgal