“Beglobio” naujienos

2015-01-03

Euriukui reikia pagalbos. Padėkite jam pasveikti! (Paaukota. Dėkojame)

Gruodžio 31 d., Naujųjų metų išvakarėse, po darbo su pirkinių maišeliais visi skubėjo namo ruoštis švęsti, sutikti naujus metus. Visi džiugios bei geros nuotaikos.  Visi skubėjo ir nepastebėjo, o jei pastebėjo, paspartindavo žingsnį ir praeidavo pro mažą, sušalusį, graudžiai verkiantį ir pagalbos prašantį katinėlį. Susisukusį į kamuoliuką, šlapią ir apledėjusį, pas kurį vietoj snukučio buvo tik pūlių ir purvo mišinys.. Sniego pusnyje gulintį mažytį kačiuką išgelbėjo nuo mirties viena moteris. Naujųjų metų naktis jam būtų buvusi paskutinė. Ryto katinėlis būtų nebesulaukęs.

 

Negalvodama čiupio mažutėlį. Visą likusį kelią nešė glėbyje, o jis net nekrutėjo, tik virpėjo prisiglaudęs. Pravalius pūlius nuo akyčių, nosytės, kačiukas ėmė murkti, glaustytis, pats bandė praustis, minkė pėdytėmis. Labai dėkojo, glaustėsi ir norėjo būti geras. Tą patį vakarą nuvežtas ir paliktas veterinarijos gydykloje (VšĮ "Beglobis" globoje).

 

 

« Atgal

Katinėlis Euriukas šiuo metu gydomas veterinarijos gydykloje Miniveta. Jo būklė buvo labai prasta. Katinėlis išsekęs, temperatūra nukritusi. Neaišku kiek dienų ieškojo pagalbos, nieko nevalgė, smarkiai peršalęs. Net veterinarė nežinojo ar pavyks išgelbėti mažiuką. Euriukas ir dabar dar nevalgo, visa burnytė išopėjusi. Katinėliui statomos lašelinės, leidžiami antibiotikai, maitinamas per prievartą. Kačiukas laikomas ir gydomas vet.gydykloje Miniveta (Pilaitėje). Katinėlis dar kurį laiką bus gydomas. Išlaikymas bei gydymas nepigiai kainuoja, tad labai prašome padėti jam pasveikti.

 

Euriukui apie 3,5 - 4 mėn. Jis meilus ir jaukus mažas naminis katinėlis, su kuriuo žmogus pasielgė labai žiauriai: išmetė į gatvę, nemokantį lauke išgyventi, nei maisto susirasti, nei prieglobsčio nuo šalčio rasti. Tikriausiai kažkieno nepatikusi kalėdinė dovana. O jis nerealus. Jau toks meilumėlis. Ir kuo labiau jį skriaudžia: leidžia vaistus, valo akis, burnytę, tuo jis labiau dėkoja. Prie vet.gydytojos prilipęs:

 

Jei galite paaukoti Euriuko gydymui, galite pervesti kad ir po nedidelę auką į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodydami – "kačiukui Euriukui"

 

 

VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996  SWEDBANK

 

Gyvenantys užsienyje taip pat galite padėti ir paramą Euriukui pervesti per PayPal sistemą:  http://beglobis.com/PayPal-706.html

 

 

 

Pasveikusiam Euriukui labai reikės namų ar laikinos globos. Jei norėsite priglausti visam laikui ar laikinai šį mielą, mažą katinėlį, susisiekite prašome tel. Nr. 865354521 ar info@beglobis.com