“Beglobio” naujienos

2015-01-10

Mūsų mažyliai labai serga. Prašome pagalbos jiems! (Reikiama parama 960lt, paaukota 202lt)

Bėda nevaikšto viena: susirgo vienas, kitas, o dabar liga užpuolė visus 8 mažylius.

Šuniukų mamytė buvo nepageidaujama ir tada, kai jai labiausiai reikėjo globos ir rūpesčio, tuomet, kai ji laukėsi mažylių, ja norėjo atsikratyti, tad suteikėme prieglobstį. Gimė 8 gražūs šuniukai. Mažyliai augo, tvirtėjo. Kol gavo mamos pieno, buvo žvalūs, sveiki, bet...mama maitino juos 2 mėnesius ir pavargo..
Per tą laiką mažieji nespėjo kristi niekam į akį - nerado namų. Susirgo viena kalytė, matyt silpniausia. Pradėjome gydymą, vežiojom kasdieną į veterinarinę gydyklą. Ji buvo atskirta nuo broliukų. Tačiau vistiek susirgo dar 4 mažyliai. Nuvežėme juos į kliniką, bet vyko tai, ko labiausiai ir bijojom, susirgo dar vienas, ir dar vienas, tad jau serga visi 8 šuniukai.

 

Liga klastinga ir bjauri - parvo virusas, o mažiems šuniukams gali būti mirtina.

 

Taip sunku matyti tuos, kurie ką tik lakstė, ką tik žaidė, o dabar vemia, viduriuoja, negali ėsti. Tokia ta pikta liga, vis klausi kodėl šiems, ir taip likimo nepagailėtiems, mažyčiams prieglaudinukams,

Mažučiai atsigaukite, pasveikite ! Tos žibančios akytės ir siautimas, dūkimas. Tegu daro tai ką nori, tegul siaučia, kad tik sveiki.

 

Šuniukai dabar veterinarijos klinikoje ir be paramos neišsiversime. Viso būrio gydymas kainuoja daug, para vienam - 60 Lt., o aštuoniems - 480 Lt., Klinikoje reikėtų būti, kol pasveiks, nes prieglaudoje tinkamos priežiūros ir gydymo negalėtume suteikti.

 

Labai labai visų prašome padėkite mažučiams pasveikti, kad jie galėtų išbūti klinikoje tiek parų, kiek reiks jų gydymui. Padėkite jiems pasveikti ir rasti jaukius namus, mylinčius šeimininkus.

 

Mūsų rekvizitai:
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996  SWEDBANK

 

Paskirtis:Mažyliams šuniukams

 

Jei tik pasveiks, labai reikės globos. Jei galėtumėte pagloboti nors po vieną mažylį, susisiekite tel. Nr. 861295611

« Atgal