“Beglobio” naujienos

2014-02-21

Išmestas iš namų į sodus Uosius sunkiai serga. Padėkite jam pasveikti.

Vakar, gavę pranešimą iš sanitarinės tarnybos apie sergantį katinėlį, skubėjome jį perimti ir transportuoti į veterinarijos kliniką. Pavadinome kačiuką Uosiumi. Uosius ...visiškas naminukas. Neaišku kodėl ir kokiomis aplinkybėmis atsidūręs kažkur soduose aiškiai nesugebėjo nei apsiginti, nei maisto susirasti. Suaugęs katinas svėrė tik 2 kg. 600g. Kai tuo tarpu svoris turėtų būti apie 4 kg. Taip pat labai suneramino Uosiaus temperatūra – ji nukritusi beveik iki kritinės 36,5. Kadaise šis katinas buvo tikras gražuolis – stambus, didelis, bengališku kailiuko rainumu. Dabar Uosius visiškai suvargęs, išsekęs, likę tik kaulai ir oda. Tačiau Uosius gerietis, vis murkė ir murkė. Nepatiko jam tik kateterio statymo į letenėlę procedūra. Atlikus kraujo tyrimus, paaiškėjo, kad Uosiui labai padidėjęs šlapalo ir kreatinimo kiekis kraujyje. Tai reiškia, kad yra inkstų nepakankamumas. Be šios bėdos, Uosiukas dar ir snargliuojasi, ašaroja.
Uosiukas turi likti klinikoje, nes jam paskirtas gydymas, pastatyta lašalinė. Labai tikimės, kad katinukas pasveiks, atsigaus ir suras atsakingus ir mylinčius šeimininkus. 

 

 

« Atgal

Labai prašome jūsų pagalbos, padėti Uosiui pasveikti, kad galėtumėme ir toliau gelbėti į sanitarinę tarnybą patekusius nelaimėlius. Uosiukui reikės nemažai lėšų, nes jam reikalingas specialus inkstininkams skirtas maistukas, kiekvieną dieną kainuoja ir jo laikymas klinikoje ir gydymas.
Jei galite paaukoti pinigėlių Uosiuko gydymui, galite tai padaryti aukodami į VšĮ “Beglobis” sąskaitą, nurodydami “Uosio gydymui” (www.beglobis.com)
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK

Jei galite suteikti Uosiukui namus ar norite pasiteirauti apie jo sveikatą, galite skambinti šiais tel. 865244093, 865354521