“Beglobio” renginiai

2011-06-25

"Beglobis" dalyvavo ir laimėjo LTV laidoje "savanorių biuras"

LijOT ir LTV projekte „Savanorių biuras", kuriam savo idėjas naujienų portale DELFI pasiūlė daugiau nei 300 savanorių, darbavosi moksleiviai, solidžių fondų steigėjai, mamos, pilietiškas jaunimas, šokio entuziastai, kultūros paveldo saugotojai. Visus juos suvienijo troškimas daryti gerus darbus.

« Atgal

Savanorių biuras“ prisidėjo ir prie labdaros fondų veiklos. Nebuvo lengva originalių ir drąsių idėjų iniciatoriams - teko įveikti ne tik biurokratinius barjerus, bet ir aplinkinių abejingumą.

„Ar esi išgelbėjęs gyvybę“ - "Beglobio" savanorė Beatričė Vaitiekūnaitė klausė, ar esi išgelbėjęs gyvybę? Ji su kitomis savanorėmis rūpinosi tais, kurie nuskriausti ir išduoti. Mergina surengė atvirų durų dieną. 7 gyvūnai rado naujus metus, Gyvybės vagonėliams“  žmonės aukojo maisto ir pinigų. Beatričė žinomus žmones taip pat  pakvietė dalyvauti socialinėje fotosesijoje kartu su beglobiais gyvūnais.

 

Portalo Delfi lankytojai nusprendė, kad "Beglobio" veikla yra pati prasmingiausia iš visų dalyvavusių. Daugiau apie tai skaitykit čia.