“Beglobio” renginiai

2012-03-20

Kovo 31 d. Raganiukės teatre labdaringas spektaklis beglobiams gyvūnams paremti

Šių metų kovo 31 dieną 12 val. Raganiukės teatras visus gyvūnų mylėtojus kvies į labdaringą teatro spektaklį „Pifo nuotykiai". Spektaklio metu surinktų lėšų dalis bus pervesta Lietuvos gyvūnų globos draugijai (LGGD), Vilniaus skyriui, besirūpinančiam Gyvybės vagonėliuose gyvenančiais šuniukais ir kačiukais (Vilniuje, Fabijoniškėse, L. Giros g. 131).

« Atgal

Linksmasis šunelis Pifas ir katinas Herkulis savo linksmomis išdaigomis įkūnys visų beglobių gyvūnėlių troškimus būti laimingais ir mylimais. Spektaklio personažai neabejotinai paskatins tiek mažuosius, tiek suaugusius teatro lankytojus susimąstyti, kaip yra svarbu, kad kiekvienas gyvūnėlis patirtų kuo daugiau šviesesnių akimirkų per savo gyvenimą.

LGGD globoja ir namų ieško iš benamių gyvūnų UAB „Grinda" išgelbėtiems gyvūnams, propaguoja humaniško elgesio su gyvūnais švietimą, visokeriopai padeda valstybinėms ir privačioms organizacijoms spręsti beglobių gyvūnų problemas bei siekia, kad asmenys, kurie pažeidžia gyvūnų teises būtų baudžiami įstatymų nustatyta tvarka.

Raganiukės teatre jau kelis metus gyvena rastinukė katė Pūkė, kurią gerai pažįsta visi mažieji teatro žiūrovai ir jų tėveliai. Siekdamas padėti panašaus likimo katės Pūkės draugams, teatras bent nedidele dalimi siekia prisidėti prie LGGD veiklos. Lėšas gavusi organizacija, jas skirs vagonėliuose gyvenančių gyvūnų gyvenimo sąlygoms pagerinti.

Bilietų į spektaklį galite įsigyti Raganiukės teatre arba bilietai.lt kasose. Bilietų galite rezervuoti telefonu 867719812 begin_of_the_skype_highlighting 867719812 FREE  end_of_the_skype_highlighting.