“Beglobio” renginiai

2012-06-02

Į „Žinių radijo“ eterį grįžta projektas „Rengia visuomenininkai“

Nuo birželio 4 d. „Žinių radijo" eteryje pradedamas transliuoti specialus vasaros projektas „Rengia visuomenininkai". Kaip ir pernai, vasaros sezonu radijo tinklelyje bus transliuojamos penkios naujos visuomeninių organizacijų rengiamos ir vedamos laidos.

« Atgal

„Balandį skelbėme konkursą visuomeninkams: kvietėme juos trumpai pristatyti norimos rengti laidos koncepciją, galimas temas ir problemas. Iš viso sulaukėme daugiau kaip pusės šimto paraiškų. Iš jų atsirinkome tas, kurios mūsų klausytojams galėtų būtų įdomiausios. Kiekvieną darbo dieną 15 minučių patikėti radijo eterį visuomeninkams nebuvo sunku. Tam ryžomės paskatinti analogiško praėjusią vasarą vykdyto projekto sėkmės: jis papildė mūsų programą įvairesnėmis visuomenei aktualiomis temomis ir neliko nepastebėtas radijo klausytojų, sulaukėme daug gerų atsiliepimų. Be to, principus, kaip turėtų būti rengiamos radijo laidos, kokie reikalavimai joms keliami, su būsimais laidų rengėjais ir vedėjais detaliai aptarėme", - sako „Žinių radijo" vadovė, vyriausioji redaktorė Laima Abromaitytė-Sereikienė.

Ketvirtadieniais Vilniaus gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyriaus savanoriai laidoje „Abejingumo kaina" patars gyvūnų auginimo klausimais, paaiškins, ką daryti, kad beglobių gyvūnų ir žiauraus elgesio su gyvūnais atvejų būtų mažiau. Vedėjas Gediminas Trečiokas.

Laidos bus transliuojamos darbo dienomis 10.05 ir 17.05 val. Šias laidas bus galima rasti ir garsiniame „Žinių radijo" laidų archyve.