“Beglobio” renginiai

2011-06-16

VGTU Studentų atstovybė dovanojo gerumą

Sakoma, kad švelniai ir atvira širdimi atiduodamas gerumas yra tarsi mažos sėklos, iš kurių išaugantys žiedai nuskaidrina mūsų gyvenimą. Tikėdami gerumo galia vakar, birželio 15 d. Mechanikos ir Transporto inžinerijos fakultetų Studentų atstovybių nariai lankėsi Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyriuje.

« Atgal

Studentų atstovai gyvybės vagonėlių gyventojams padovanojo maistą, surinktą per fakultetų dienų akciją, kuomet studentai, įsiskolinę bibliotekai, nešė maisto beglobiams gyvūnams į Studentų atstovybę ir dėl šios priežasties galėjo grąžinti knygas be delspinigių.


Iš viso buvo surinkta apie 17 kilogramų įvairaus kačių ir šunų ėdalo. Papildomai kiekvienas studentų atstovas pirko įvairių skanėstų gyvūnams iš asmeninių lėšų.


Ateityje Studentų atstovybė planuoja toliau bendradarbiauti su gyvūnų globos draugija ir įvykdyti ne vieną bendrą paramos projektą.

 


Lietuvos gyvūnų globos draugijos (LGGD) Vilniaus skyrius - savanoriška Lietuvos gyvūnų globos draugijos dalis, vienijanti gyvūnų mylėtojus bendriems narių poreikiams tenkinti bei įgyvendinti. Organizacija nuolatos laukia savanorių ir paramos, gelbėjant gyvūnus.