“Beglobio” renginiai

2011-06-16

VGTU Studentų atstovybė dovanojo gerumą

Sakoma, kad švelniai ir atvira širdimi atiduodamas gerumas yra tarsi mažos sėklos, iš kurių išaugantys žiedai nuskaidrina mūsų gyvenimą. Tikėdami gerumo galia vakar, birželio 15 d. Mechanikos ir Transporto inžinerijos fakultetų Studentų atstovybių nariai lankėsi Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyriuje.

Plačiau »
2011-06-15

Šį savaitgalį dalyvausime renginyje "Tebūnie naktis" Vilniuje

5-oji VILNIAUS KULTŪROS NAKTIS „Tebūnie naktis!“ vyks birželio 18 - 19 dieną.

Plačiau »
2011-05-25

Savanorės Ilonos išleistuvės. Mes labai tavęs pasiilgsim!

Kaip gera kai dienos tokios saulėtos ir gražios. Tada visos pelės išlenda iš urvų ir šuneliai iš budų. O tada jau ne taip ir lengva juos parvesti atgal į vagonėlius, nes kiekvienas nori dar minutę kitą pasimėgauti grynu oru ir žmogaus dėmesiu kuris tuo metu būna skirtas tik jam. Jau gavusi pravardę - vagonėlių veidas Berta visai padūko ir iš to džiaugsmo visiems savanoriams pradėjo kandžioti kulnus ir apskritai kramtyti viską kas pasitaiko jos kely :DD Šiandien į ilgą kelionę išlydėjome ne tik mūsų draugą Malyš, bet ir nuostabią savanorę Iloną. Manau visi vagonėlių savanoriai ir tie kurie ją pažįsta ilgėsis jos, bet mes tikime JI GRĮŠ!!!! Na o į Malyšo vietą išdidžiai nukeliavo stiprusis Ramzis :))  Keletas nuostabių akimirkų iš trečiadienio vakaro vagonėliuose Jums mielieji mūsų draugai :))

Skaistė

Plačiau »
2011-05-10

Gegužės 5-6 d. Vilniuje vyko gyvūnų gerovei skirta konferencija

Seimui dar gegužę planuojama pateikti naujos redakcijos Gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatymą. Juo pirmą kartą bus siekiama įvesti vieningą augintinių žymėjimo sistemą visoje Lietuvoje, taip pat planuojama griežtinti nuobaudas už žiaurų elgesį su gyvūnais. Tokie ketinimai buvo išsakyti Seime vykusioje tarptautinėje konferencijoje „Gyvūnų gerovė Baltijos regione: atsakingas laikymas ir geroji praktika“.

Plačiau »
2011-04-11

"Gyvybės vagonėlių" atvirų durų diena 2011-04-09 (foto) 1

Labai labai dėkingi visiems, vienaip ar kitaip prisidėjusiems prie renginio: vieni šalo pirštus vardan gyvos muzikos; kiti vaišino skanėstais ir žmones, ir mūsų augintinius; buvo ir tokių, kurie prisidėjo prie savanorių; kurie mūsų keturkojams padovanojo namus (per tris valandas padovanoti 7 šuniukai); kurie padėjo organizuoti: skolino daiktus, šaltyje statė palapines, tampė su mašina paletes; kurie atėjo, buvo ir palaikė - jūs NEREALŪS!

Plačiau »
2011-04-04

Ar esi išgelbėjęs gyvybę? Mes tai darome kasdien. Prisijunk! 2


Jau šį šeštadienį vyks socialinė akcija - „Gyvybės vagonėlių"* atvirų durų diena!Data: 2011 Balandžio 9 d.

Laikas: 12:00 - 15:00

Vieta: L.Giros g. 131, Vilnius (Fabijoniškių mikrorajonas, sanitarijos tarnybos „Grinda" teritorijoje esantys geltonieji „Gyvybės vagonėliai")

Plačiau »
2011-03-22

Kačių gelbėjimo operacija 2011-03-21

Į UAB sanitarinę tarnybą „ Grindą" patenka daug katinukų iš gatves. Daug iš tų katinukų yra naminiai ir labai švelnūs murkiukai. Katinukai Grindoje išbūna karantiną ir po 14 dienų atiduodami LGGD VS savanoriams į kačių vagonėlį. Todėl kiekvieną kartą į kačių vagonėlį patenka iškart po 5-6, o būna ir daugiau katinukų.

Plačiau »
2011-02-21

Jaunųjų Lietuvos dailininkų parodos akimirkos.

Akimirkos iš visą savaitę ( 2011-02-14  - 18 d.) vykusios jaunųjų Lietuvos dailininkų parodos. Dalis parodos metu surinktų lėšų skirta Lietuvos gyvūnų globos draugijos (LGGD) Vilniaus skyriaus įkurtiems „Gyvybės vagonėliams". Dėkui labai visiems!

Plačiau »
2011-02-20

Jaunųjų Lietuvos dailininkų parodos akimirkos. 1

Akimirkos iš visą savaitę ( 2011-02-14  - 18 d.) vykusios jaunųjų Lietuvos dailininkų parodos. Dalis parodos metu surinktų lėšų skirta Lietuvos gyvūnų globos draugijos (LGGD) Vilniaus skyriaus įkurtiems „Gyvybės vagonėliams". Dėkui labai visiems!

Plačiau »
2011-02-11

Labdaringa jaunųjų menininkų kūrinių paroda

2011-02-14 prasideda visą savaitę vyksianti jaunųjų Lietuvos dailininkų paroda, organizuojama Vytauto Ašmonaičio ir Krikščionių partijos. Joje bus galima įsigyti jaunosios kartos menininkų kūrinius, o dalis parodos metu surinktų lėšų bus skiriama Lietuvos gyvūnų globos draugijos (LGGD) Vilniaus skyriaus įkurtiems „Gyvybės vagonėliams". Visus besidominčius menu, o taip pat neabejingus beglobiams gyvūnams, tikimės išvysti vasario 14-18 dienomis meno galerijoje „Nijoleta".„Gyvybės vagonėliai" - tai Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyriaus subrandinta ir vos 2009 metų pabaigoje pirmuosius žingsnius žengusi idėja, kurios esmė - pateikti alternatyvą ankstyvai jaunų, sveikų gyvūnų mirčiai. Juose įkurdinami ir savanorių prižiūrimi mažieji žmonių draugai. Vagonėlių gyventojams katinėliams ir šuneliams suteikiamas antras šansas į gyvenimą ir rami būsimų naujų šeimininkų paieškos galimybė.

Vasario 16  dieną  galerijoje „Nijoleta" vyksiančiame renginyje bus galima susipažinti su „Gyvybės vagonėlių" veikla bei jos tikslais ir lūkesčiais. Taip pat bus galima užpildyti 2% pajamų mokesčio paraiškas ir taip paremti organizacijos veiklą.

Įsiklausydama į esamą gyvūnų globos padėtį Vilniuje bei populiarindama domėjimąsi jaunųjų Lietuvos menininkų kūryba, šią parodą organizuoja Krikščionių partija. Ji tokiu būdu pabrėžia vieną svarbiausių savo tikslų - tautos dvasinių ir moralinių vertybių puoselėjimą.

„Aš be galo džiaugiuosi, kad tokių skirtingų sričių atstovai vienijasi, atranda bendrą kalbą, nelieka abejingi ir supranta, kad problemą reikia spręsti visiems kartu. Iki šiol neįsivaizdavau politikų ir jaunųjų menininkų bendrame renginyje. Ką gi, toks užmojis mane maloniai nustebino. Taip pat, esu labai dėkinga visos mūsų organizacijos vardu Vytautui Ašmonaičiui, nes be jo šis renginys neįvyktų" - sakė LGGD Vilniaus skyriaus savanorė Beatričė Vaitiekūnaitė.

Parodos atidarymas vasario 14 dieną 10:00 val. meno galerijoje „Nijoleta" Užupio g. 7, Vilnius.

Nepriklausomybės dienos paminėjimui skirtas renginys vyks vasario 16 dieną 10:00 val.

 

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  »