“Beglobio” naujienos

2024-02-11

Brangieji, jūsų pagalbos prašo Nykštukė-Bermuda

Beglobiukų gyvūnų turime daug, rūpesčių ir gydymo taip pat pakanka. Tačiau kartais nutinka taip, jog pamatai kažkokį vargšiuką ir tiesiog nebegali nurimti, nebegali pamiršti tų akių ir ranka pati renka tel numerį su klausimu kuo galime padėti.
Taip nutiko mums su Bermuda (pas mus ji Nykštukė). Vietinė prieglauda katytę padovanojo žmonėms. Tačiau deja taip nutinka kad būdama 6 mėn Nykštukė susirgo FIP (kačių infekcinis peritonitas). Dažniausiai išgirdę tokią diagnozę žmonės pasimeta, nes anksčiau infekcinis peritonitas nebuvo gydomas. Visada nuosprendis būdavo eutanazija. Dabar tai ne mirties nuosprendis. Turime daugybę išgelbėtų gyvūnų (Pelageja, Uška, Lidlas, Tara,Luna. Tai tik keletas. O kiek dar išgelbėtų pačių šeimininkų, kurie gydė, nenuleido rankų ir išgelbėjo savo augintinius). Taip, gydymas brangus. Bet kas gali būti brangiau už gyvybę?
Taip, tai tik maža katytė. Ir tikrai atsiras tokių kurie pasakys kam čia leidžiat jiems pinigus. Bet tikrai atsiras ir ŽMONIŲ, kurie išties pagalbos ranką mažai sergančiai katytei. Kaip kad atsirado vaikinas kuris atvežė Bermudą iš kito Lt galo į Vilnių. Didelis jam ačiū.
Taip pat labai ačiū Radviliškio Veterinarijos Kabinetas gydytojai kuri laiku suteikė pagalbą ir informaciją savininkams. Ačiū vietinei prieglaudai kuri surinko pinigėlių 3 pirmoms ampulėms.
TAČIAU GYDYMAS ILGAS. VIENOS AMPULĖS KAINA 90 EURŲ. JOS UŽTENKA 5 DIENOMS. O GYDYMAS TRUNKA 3 MĖN.
Kadangi savininkams buvo labai sunku suleisti vaistus, be to jie nuoširdžiai nori padėti, tačiau negali surinkti visos sumos Nykštukės - Bermudos gydymui labai prašome neabejingų žmonių pagalbos. Šiandien atlikome visus tyrimus. Kadangi pilvukas labai didelis ir skysčių tikrai labai daug, buvo atlikta punkcija ir truputis skysčio pašalinta. Džiugina tai kad katytė turi apetitą, kraujo tyrimai nėra labai prasti. Dabar vienintelė viltis jūsų gerumas ir parama jos gydymui.
Būsime be galo dėkingi už dar vieną išgelbėtą gyvybę. Nykštukė- Bermuda be galo miela, labai protinga ir kantri mergytė. Ji tik pradeda gyventi, padėkime jai. Jos gyvybės kaina tik LĖŠOS GYDYMUI.
Paaukoti galite į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodę: Nykštukei
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 Swedbank
Kam patogiau paaukoti galite ir per Pay Pal sistemą
Arba per Contribee platformą:
Ačiū už jūsų gerumą.
« Atgal