Dingę gyvūnai (praneškite info@beglobis.com)

2011-03-01

Katytei labai reikia naujų namų

Sveiki, turiu kaimynę, kuri visiškai nesirūpina savo katyte. Jai tik 5menesiai, o jau visa nuvargus ir isdziuvusi :( Katytei buvo nušalusi letenelės pėdutė, iš kurios tekėjo kraujas, mama žaizdelę aprišo, sutvarkė. Ją pamaitinome, matėsi, jog visiškai nevalgiusi :(  Pati priglausčiau, tačiau turiu 2 kates ir katiną..... 
Katytė  labai miela, norinti švelnumo. Vilnius! prasau padekite siai katytei :(
+37068358934

Plačiau »
2011-03-01

SVARBU! Primuštam šuniui reikia pagalbos!

Savaitgalį žmonės nuvykę į Trakų rajoną apžiūrėti šiuo metu negyvenamos sodybos, pamatė, kad girti kaimynai daužo ir spardo ant medžio šakos pakabintą šunį. Sodybos šeimininkams girtuokliai paaiškino, kad jie neturi kuo maitinti šuns. Šuo yra jaunas,  nedidelio ūgio (iki kelių) ir labai išsekęs. Žmonės jį išgelbėjo, nuvežė pas veterinarą, kuris nustatė, kad šuns gyvybei pavojaus nėra. Žmogus šunį sodyboje gali palaikyti tik dvi dienas. Gal kas galite  laikinai priglausti ar priimti visam laikui? Šunį galiu atvežti iki Vilniaus. Padėkite!!!

Birutė, Tel: 869946887

Plačiau »
2011-01-10

Rastas bokseris (grįžo namo)

Vilniuje, 2011-01-03 netoli Čiobiškio stotelės rastas bokseris.

foto:  http://www.lese.lt/lt/gelbejimu_dienorastis/news.5262

 

Plačiau »
2010-12-10

Du badaujantys šuneliai Ukmergėje.

Šiandien sulaukiau skambučio žmogaus, kuris mano telefoną rado Ukmergės laikraštyje, kuriame mes reklamuojame grindos ir vagonėlių šunelius. Žmogus manė, kad mes ne tik dovanojame jau turimus globotinius, bet ir priimame nelaimėn patekusius. Išeitį reikia rasti kuo skubiau, nes prieš dvi savaites mirus dviejų, jaunų (2 m.) šunelių vieninteliam šeimininkui, jo augintiniai taip ir liko pririšti grandinėmis prie prastokų būdų šaltyje ir be maisto. Prašiau žmogaus, kad pasidomėtų, ar negali kas nors priglausti ir vieno ir kito bėdžiaus, juk sakau Ukmergė- ne dangoraižių miestas, dauguma gyventojų turi namus ir kiemus, bet argi kam rūpi mūsuose svetimas skausmas, badas ir šaltis, bėgantis per sulysusį kūną. Skambinusio žmogaus paprašiau, kad sukandęs dantis bandytų nunešti, kokių šiltų košių badaujantiems, pririštiems keturkojams, kol sugalvosime, kaip jiems padėti.

Labai prašau ukmergiškių ir ne tik, pagalvoti, gal kas nors gali pasiūlyti duonos kąsnį ir pastogę šuneliams. Nejau jaunoms, dar kol kas sveikoms gyvybėms reiks eiti paskui šeimininką anapilin tik dėl to, kad trūksta tų užjaučiančių širdelių ir gerų, rūpestingų rankų.

ŠUNELIAI YRA NETOLI UKMERGĖS RIBOS GRAUŽIEČIŲ KAIME

Ačiū visiems, kurie ras galimybę padėti nelaimėliams.

Skambinkite vyrui, pranešusiam apie badaujančius tel. nr. 860185144. Galite skambinti ir man Rasai tel. nr. 860650618

 

Plačiau »
2010-11-29

Pavilnyje rastas šuo.

Laikinai jį priglaudusios moters laiškas: "Prie namų priklydo šuo ir niekur neina. Pasilikti jo negalime. Manau, tai rotveilerio mišrūnas, labai mielas ir protingas, klausosi komandų.
Šiuo metu jis pas mus, prie namo, adresu Gurių sodų 30-oji g. 3, Pavilnys (aš jį pririšau, bet jis turbūt nelabai pripratęs, nes loja ir cypia).
Tikėtina, kad buvo nereikalingas ir išmestas. Ilgai šunelio laikyti negalime, labai reikalinga pagalba. Laura mob.: +37061865367 "

Plačiau »
2010-11-25

Namų ieško šunytė.

Rašau Jums dėl šios beglobiukės: http://www.gyvunugloba.lt/lt/adoption/g.27099

Kalytė nesterilizuota, bet prieš dovanojant ją būtinai sterilizuosime, rinksime pinigėlius, gal ir būsimi šeimininkai prisidės, o gal atsiras tikrieji šeimininkai, gal ji pasimetusi, nes rasta karoliniškėse stotelėje prie poliklinikos, pasal liudininkų ten tupėjo apie tris dienas (prisegu kalytės nuotraukas). Pati laikau dar vieną šunį , bei katiną, tad esu suinteresuota naujokę padovanoti geriems žmonėms.:) Kalytė čipo neturi, paskiepijom ją kompleksiniu skiepu, sulašinom nuo blusų, jai yra maždaug apie 6 mėn. - ką tik pakeitė pieninius dantis, ūgio maždaug ties keliais, satmboko kūno sudėjimo, kailis tankus, gali gyventi ir lauke, nesterilizuota kol kas.Ji prašosi į lauką, jokių problemų namie nekelia-nieko nedrasko, negraužia, nekakoja ir nesisioja, myli vaikus, taip pat ir su katinu gerai sutaria, ir su kitais šunimis. Labai mielo charakterio, meilutė tokia visiška, dar visai vaikelis.


Mano tel.: 862173732, 861799557

Armina

 

Plačiau »
2010-10-17

Šuniukui reikalinga pagalba. Kas galėtų priglausti?

štai kokį laišką gavome nuo beglobiams neabejingų žmonių:

"atbėga pas mus šunelis. Būna, kad porą dienų jo nebūna, po to vėl atbėga. Pvz. šiandien ryte jį prie durų radom, pamaitinom, išvažiavom į sodybą, grįžom, tai jį dar teberadom, ir šiuo metu guli. Uždėjom antkaklį nuo blusų, davėm tabletę nuo parazitų. Nebežinom,kas jam būtų geriau. Gal ne mes vieni jam šiek tiek dėmesio skiriam...
Veiksmas vyksta Rasų rajone, Vilniuje.
Jei atsiras kur nors vietos jam, praneškit, o tai jau ir žiema ant nosies, nežinom, ką daryti.
Šunelis labai mielas, nepiktas, šiek tiek palojantis (saugo namus, kviečia draugus), protingas.

Mūsu telefonas 868634691. "

Labai laukiam atsiliepiant žmonių, kurie galėtų laikinai jį priglausti arba naujųjų šeimininkų ;)

 

Plačiau »
2010-09-20

Žulikas ieško naujų namučių. Nebeieško:)

2010-09-01 į Vilniaus gyvūnų globos namus atėjo mergina su prašymu pasirūpinti jos mylimu augintiniu Žuliku. Ačiū grindos vet. gydytojai, kuri jau ne pirmą kartą, pamačiusi, kad atėjęs žmogus labai myli savo augintinį, jo nepriima ir pasiūlo alternatyvą: dovanoti gyvūnėlį skelbimų pagalba.

Mergina po 1,5-2 sav. turi išvykti iš Lietuvos ir labai nerimauja dėl savo numylėtinio kastruoto, antrus metus ją džiuginančio katinėlio Žuliko likimo. Ji labai nori surasti jam saugius namus, kuriuose katukas būtų taip pat, kaip iki šiol mylimas ir lepinamas. Kad Vilniaus gyvūnų globos namuose gyvūnai suserga ir yra naikinami mergina nežinojo ir labai išsigando, kokią "meškos paslaugą" savo Žulikui galėjo padaryti. TAIGI IEŠKOME PUIKIAM KATINĖLIUI ŽULIKUI ŠILTŲ NAMŲ IR MYLINČIŲ ŠEIMININKŲ. TURIME DAUGIAUSIAI DVI SAVAITES LAIKO.


Agnės laiškutis apie savo augintinį:


"Laba diena, siunčiu dvi savo katinuko nuotraukas. Norėčiau šiek tiek apie jį papasakoti. Taigi mano katino vardas Žulikas, jis yra berniukas. Jam eina antri metukai, kilęs iš Panevėžio, tačiau gyvena Vilniuje. Sveria maždaug apie 6 kg, Ji maitinam i parą 75 gr sauso ėdalo, prisilaikom veterinaro patarimų, kad jis nenutuktų, labai daug geria vandens tai yra labai gerai. Kartais jį palepinam Kitket šlapiu ėdalu: skanu jam! Turi savo lovytę, taip pat turi toki žaislą, kur galanda nagučius (matote nuotraukoje), taip pat labai mėgsta žaisti su savo kamuoliukais ir pypke. Į metus du kartus jį maudome, jis turi net savo rankšluostį, kas dvi savaites kerpame nagučius. Kur yra jo maistelis - pats žino, supranta tiek rusų kalbą, tiek lietuvių kalbas. Žulikas yra savarankiškas, nelabai mėgsta ilgai būti ant rankų, bet yra labai draugiškas, su visokio amžiaus žmonėmis gražiai ir puikiai elgesi, žaidžia, gerietis. Labai mėgsta žiūreti pro atidarytą balkono langą, stebėti kas vyksta lauke, kai šeimininkai išvažiuoja, visą laiką išlydi žvilgsniu pro virtuvės langą."


Būkit geri priglauskit naminį katinuką Žuliką, kad jam neiškiltų didelis pavojus tapti nereikalingu.

Skambinkite Agnei tel. nr. 8 685 74741, el. p-as az09744@gmail.com

 

Plačiau »
2010-07-11

Paklydėlis - nepalikime vargšelio likimo valiai.

Sveiki visi;)

gavome štai tokį laiškutį nuo gerų žmonių:

"Priglaudeme benami suni.
Galvojome kokiu kaimynu.
Apklauseme visus kaiminus - nieks nepasigedo.
Tikriausiai paklaidino.
Labai sargus, net aukles nenori ileisti.
Siaip musu nepuola, zaidzia.
Norime ji kamnors atiduoti.
Sungaudziams nesinori atiduoti, uzmigdys.

Idejau i skelbiu - nieko, tyla.

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/dovanoju-1-metu-suni-misruna-8465355.html"

TAIGI, NORINTYS PRIGLAUSTI ŠĮ ŠUNIUKĄ KREIPKITĖS

Stanislovas 8 686 43081
Ilona 8 680 93327

Nepalikime vargšelio likimo valiai

 

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  »