Likimai

Dovanojamas Rusų mėlynasis

Gyvūno statusas: Padovanotas
Globėjas/prieglauda: Visi
Miestas: Vilnius
Rūšis: Katė
Veislė:
Lytis: Patinėlis
Amžius: 1-2 metai
Telefonas: +37062095241
El. paštas: bernotaite.reda@gmail.com
Šeimininko vardas:
Adresas: Vilnius

Katinėlis keliautojas. Paėmiau jį gruodžio mėn. iš vienos merginos, radusios bevaikštinėjantį Vilniaus gatvėmis. Džiaugiausi jo šilta draugija, tačiau pati netikėtai išvykau į užsienį. Katinuko nėra kam palikti, todėl perduodu į kitas, draugiškas ir mylinčias rankas.

 


~2 metų amžiaus, nepakartojamai meilus katinas. Kastruotas. Moka naudotis smėlio dėže. Labai tvarkingas ir protingas, per laiką kurį jį turėjau neiškrėtė nei vienos nemalonios staigmenos. Nepyksta kai karpomi nagai, negalanda jų į baldus.

Labai draugiškas. Jei mėgstate miegoti ne vienas, draugą nakčiai tikrai turėsite :) Mėgsta draugiją, jums ramiai sėdint prie televizoriaus, visada įsitaisys ant kelių ar šalia. Žaismingas, atneša kamuoliuką, kad galėtumėte jį pametėti. Labai labai smalsus katinas. Namuose apžiūrės visus kampus (bet tikrai nieko nepridarys), kai pradės nuobodžiauti ims miauksėti prašydamas dėmesio. Labai prašosi į lauką, nes matyt namuose jau viskas ištyrinėta (laukan neleidau, nes bijojau kad nepabėgtų, bet drauge laukėm pavasario, kad galėtume eiti pasivaikščioti su pavadėliu). Labai greitai supranta kas sakoma, lengvai auklėjamas. Visada pasitinka prie durų parėjus namo. Beveik kaip geras žmogaus draugas šuo, tik kad katinas. Gražus, prižiūrėtas, protingas, įdomus ir meilus.

 


Skambinkite +37062095241.

Šiuo metu katinas Vilniuje, bet galėtume parvežti į Šiaulius, dėl kitų miestų kaip nors sutartume.

Jei kyla klausimų, nesidrovėkite, skambinkite ar rašykite el. paštu bernotaite.reda@gmail.com

Komentarai

Jūs neesate registruotas vartotojas. Norėdami komentuoti prašome užsiregistruoti.

Komentarų nėra.