Likimai

Du maži kačiukai

Gyvūno statusas: Padovanotas
Globėjas/prieglauda: Visi
Miestas: Vilnius
Rūšis: Katė
Veislė:
Lytis: Patinėlis ir patelė
Amžius: 2 mėnesiai
Telefonas: 865089035
El. paštas:
Šeimininko vardas: Ramunė
Adresas: Fabijoniškės

Du 3 mėn. kačiukai, patikrinti veterinarų, "nublusinti", turintys raštiškas išvadas apie sveikatą, laukia naujų šeimininkų!

Kačiukus radome išneštus miške, kažkas tiesiog ėmė ir paliko... Parsinešėm namo, sekančią dieną nuvežėm į veterinarijos kliniką, kur mus informavo apie jų amžių, lytį, sveikatos būklę ir atliko visas "nublusinimo" ir "nukirmėliavimo" procedūras (naujieji šeimininkai po trijų savaičių turėtų vizitą pas veterinarus pakartoti). Bet viskas surašyta raštu apie kiekvieną katinuką atskirai :).

Berniukas - Rainiukas, rainas su baltu; mergytė - Juodmargė (juoda su baltu). Abu visiškai sveiki.
Neįtikėtinai kantrūs, savarankiški, bet neįžūlūs, labai greitai apsiprato naujoj vietoj. Savo reikaliukus organizuoja jiems paskirtose dėžutėse.
Juodmargė patiklesnė, žaismingesnė, labiau rankinė, Rainiukas santūresnis ir atsargesnis. Bet abu kupini katiniškumo - kai žaidžia, kai miega dviese, susisukę į bendrą kamuolį, ir kai murkia katiniškas sutartines.

Nerealūs katinai. Mylėkit juos, naujieji šeimininkai. Ir atsiraskit kuo greičiau.
Beje, turime (ir dovanosime) patogią kartoninę transportavimo dėžę. Ir maišelį kraiko. Ir maisto pradžiai :) Labai linkim šiems kačiukams mylinčių namų.

 

Komentarai

Jūs neesate registruotas vartotojas. Norėdami komentuoti prašome užsiregistruoti.

Komentarų nėra.