Likimai

Injana – lyg katytė, lyg jūrų kiaulytė

Gyvūno statusas: Padovanotas
Globėjas/prieglauda: Visi
Miestas: Vilnius
Rūšis: Katė
Veislė: Mišrūnas
Lytis: Patelė
Amžius: 7-12 mėnesių
Telefonas: 865354521, 865244093
El. paštas: info@beglobis.com
Šeimininko vardas:
Adresas: Skydo g. 44A, Naujoji Vilnia

Injana panaši į jūrų kiaulytę. Tokia apvalutė, minkštutė, paplotu snukučiu (labai primenančiu jūrų kiaulytės snukutį), tyli, rami, beveik visada tupinti po savimi parietusi visas keturias kojytes. Turbūt gyvūnų pasaulyje yra panašiai kaip ir žmonių - tas, kuris garsiau kalba,  moka save pristatyti, lengiau bendrauja, tam labiau ir sekasi. Injana kitokia. Ji stengiasi kuo labiau susigūžti, kad tik niekam nekristų į akis. Injana labai labai kukli katytė. Galbūt dėl to, ši nepaprastai rami, gera katinukė lieka nepastebėta. Kadangi Injana jau labai ilgai gyvena prieglaudos narve, mums labai dėl jos skauda širdį. Ši katinukė nepaprastai gera ir rami, o savo žmogaus niekaip nesulaukia.

 

Pristatome Injaną: katytė prieglaudoje jau virš metų. Pateko čia būdama 5 mėnesių amžiaus. Mažutė, išsigandusi, visko bijojo. Pamažu kačiukė atsigavo, pradėjo pasitikėti žmonėmis. Paskiepijome Injaną komplekcine vakcina ir išleidome iš narvo į bendrą kačių kambarį, tačiau kitos, ten anksčiau apsigyvenusios katės, naujokėlę Injaną pradėjo labai skiausti. Vargšė mažylė nemokėjo apsiginti, tik susigūždavo ir drebėdavo, niekada neatsikirsdavo. Teko skubiai  gražinti Injaną į narvą. Taigi, ši gražuolė baltaūsė žaliaakė kačiukė dėl savo itin ramaus būdo ir draugiško, visiškai neagresyvaus charakterio vėl narve, kur telpa tik jos kraiko dėžutė, guoliukas ir maisto dubenėliai. Ir vėl ji laukia – labai ramiai, tyliai.
Pasižiūrėkite į šią kuklią katytę, juk ji tikra gražuolė – juodu blizgančiu kailiuku, ryškiai žaliomis apvaliomis akytėmis, tokia juokinga ružava nosyte. Charakteris Injanos pasakiškas – ji rami, meili, miela, labai tvarkinga. Katytė jau sterilizuota ir paskiepyta.

 

Jei jums taip pat pagailo šios mielybės ir galite ją priimti į savo namus, kur Injana jausis rami ir mylima, skambinkite tel. 865244093, 865354521 arba rašykite el. paštu info@beglobis.com

Komentarai

Jūs neesate registruotas vartotojas. Norėdami komentuoti prašome užsiregistruoti.

Komentarų nėra.