Likimai

Gyvūno statusas: Padovanotas
Globėjas/prieglauda: Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyrius
Miestas: Vilnius
Rūšis: Šuo
Veislė: Mišrūnas
Lytis: Patelė
Amžius: 1-3 metai
Telefonas: +37060650618, +37067671317
El. paštas: aivamt@gmail.com
Šeimininko vardas: Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyrius
Adresas: L. Giros g. 131, Vilnius

Karina, sveika sugrįžus. Karina - jau vagonėliuose 2011-04-17.

Penktadienio (2011-04-08) vakarą pasivaikščiojimo metu Karina išsinėrė iš antkaklio ir pabėgo Žibartonių link (Kėdainių raj). Šiuo metu ji buvo Panevėžio rajone, Krekenavos miestelyje. Gal kas gyvenate, ar turite pažįstamų, draugų, giminių Krekenavoje ar šalia Krekenavos paprašykite pagalbos surandant Kariną. Karina išsinėrė iš antkaklio, ji pabėgo be jo. P. Darius ją vijosi, bet neprisišaukė.

Karina buvo nuvežta pas p. Darių į Krekenavą 2011-03-29 d., nes jis ūkininkauja, turi žirgyną ir labai norėjo savo ūkyje priglausti buvusį nelaimėlį šunelį iš prieglaudos. Jo kontaktus turėjo Birutė ir kai ji Kariną iš vagonėlių paėmė globai, tą pačią dieną 03. 29 d. nuvežė pas p. Darių, kad Karina atsigautų erdvėje, kad ji turėtų savo teritoriją ir būtų mylima vieno žmogaus. P. Dariui ir Karinai ėjosi visai neblogai virš savaitės laiko. Nors Karina naujoje vietoje ir vėl buvo tapusi bailesnė, bet su šeimininku sutarė gerai, jis ją išvesdavo kasdien pasivaikščioti ir labai tikėjo, kad tuoj jie taps pačiais geriausiais draugas ir nepasitikėjimas dings. Bet 04. 08 d. pavakare Karinai pavyko išsinerti iš antkaklio, ji patraukė į laukus (nes aplink tik laukai). P. Darius labai pergyvena, tikėjo, kad Karina grįš netrukus, bet dabar jau labai laukiame visų pagalbos randant Kariną.

Karinai apie 2-3 m., ji Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyriaus prieglaudos globotinė, iki 2011-03-29 d. gyvenusi Vilniuje geltonuose vagonėliuose adresu L. Giros 131 (Vilniaus gyvūnų sanitarinės tarnybos teritorijoje), kalytė STERILIZUOTA.


Bet kokią informaciją prašau pranešti Dariui tel. 867808415, Birutei 869946887 arba Rasai 860650618


Visa informacija apie Kariną iš jos buvusių dovanojimo skelbimų

"2010 m. balandžio 28 d. ištrukusi iš Grindos, Karina iš bailios, drebančios, žmogaus labai skriaustos kalytės, gerų, jautrių žmonių pagalba virsta labiau pasitikinčia, meile, mini vilkšunyte. Dar reiks laiko, kol ji išdrąsės visai, nebesitūps vien nuo rankos pakėlimo, nuo garsesnio balso. Jai tik 2 m., kuriuos ji pragyveno kūno ir dvasios skausmuose, buvo niekam nereikalinga, spardoma. Didžiausias pasiekimas - ji vizgina uodegą, klauso, kai su ja šneka žmogus, išmoko vaikščioti , kai prisegtas pavadėlis. Visi šie poslinkiai į normalų gyvenimą pasiekti praėjus mėnesiui, kai ji paliko grindos kalėjimo sienas. Karinai ypatingai reikia nuosavo žmogaus šalia, kuris ją mokytų, vaikščiotų su ja ir rūpintųsi. Ji nedidukė, nuolanki ir be galo gera. Priglauskit ją, suteikit jai pastovumo jausmą, kurio ji niekada neturėjo.

Mėnesį pabuvusi pas globėją, Karina buvo pervesta į vagonėlius, iš kurių, vieno pasivaikščiojimo metu, pabėgo 2010 m. 05.24 d. ir iki 09. 22 d. bėginėjo grindos kalno papėdėje Fabijoniškių raj. Šunytė aišku badavo, miegojo kur pakliuvo, ją dažnai visi matydavo, bet pagauti jos buvo neįmanoma, baili mūsų Karina be galo. Ir 09.22 d. S. Neries g. gyventojai iškvietus grindą (sakė, kad gaila buvo valkatėlės), pavyko ją pagauti tinklo pagalbą: miegančiai, matyt nuvargusiai nuo benamio dalios Karinai, tinklas buvo užmestas ant kūnelio. Grindos vet. gydytoja atpažino pabėgėlę ir iš karto pervedė ją į vagonėlius. TAIGI KARINA GRĮŽO "NAMO" IR LABAI LAUKIA GERŲ, MYLINČIŲ ŠEIMININKŲ.

Komentarai

Jūs neesate registruotas vartotojas. Norėdami komentuoti prašome užsiregistruoti.

Komentarų nėra.