Likimai

Katinuko Largo laiškas

Gyvūno statusas: Padovanotas
Globėjas/prieglauda: Visi
Miestas: Vilnius
Rūšis: Katė
Veislė:
Lytis: Patinėlis
Amžius: 7-12 mėnesių
Telefonas: 865244093, 865354521
El. paštas: info@beglobis.com
Šeimininko vardas:
Adresas: Skydo g. 44A, Naujji Vilnia

Kadangi mes suprantame savo globotinių šneką, tai katinėlio Largo prašymu, viešiname jo laišką:

„Sveiki. Aš esu katinas Largas. Ne tas iš Kiplingo pasakos, kuris mėgo vaikščioti vienas. Aš visai netgi nemėgstu vienatvės. Aš mėgstu bendrauti. Mėgstu žmogaus draugiją. Esu jaunas, energingas. Bet panos manęs nedomina. Dėl to esu ramus. Be to, dėl jų vienos bėdos. Nuolat reikia kautis, kažką įrodinėti, tipo, kad esi visoks toks -iausias (geriausias, greičiausias, drąsiausias). Kažkaip nesinori tų kautynių, nuplėštų ausų, išdraskytų šonų. Teko matyt kaip atrodo tie „kavalieriai“. Ką galiu pasakyt – vargšiukai. Jie gi neturi šeimininkų, kurie jais pasirūpintų, todėl vargsta, kaunasi ir labai greitai žūsta.
Tiesa pasakius, aš irgi negimiau atsakingų žmonių šeimoje. Niekas manimi per daug nesirūpino. Gyvenau su keliais savo gentainiais apleistas ir nemylimas. O vieną dieną mus visus uždarė į kažkokias dėžes ir kažkur išvežė. Po to sužinojau, kad mus atvežė į Vilniaus miesto benamių gyvūnų sanitarinę tarnybą. Iš tikrųjų taip bijojau būti uždatytas tame narve, kad iš baimės net susirgau. Pagalvojau, kad jei nevalgysiu greičiau numirsiu. Taigi, nustojau valgyti. Tačiau vieną dieną atėjo kažkokie žmonės, paėmė mane ant rankų ir vėl kažkur išvežė. Iš kalbų supratau, kad mane nuvežė į kažkokią kliniką. O kai davė paragauti labai skanaus maistelio, nors ir blogai jaučiausi, pradėjau po truputį valgyti.
Dabar esu prieglaudoje. Iš kur žinau? O kur kitur gali būti tiek daug gentainių. Virš mano narvo gyvena į mane labai panaši katytė, vardu Lana. Ji man papasakojo savo istoriją. Ją irgi išmetė iš namų. Išmetė dėl to, kad šeimininkams gimė vaikas. Mes kartais prakišam letenas pro grotas ir pažaidžiam. Su Lana gerai sutariu.
Bet vis tiek man geriausia, kai ateina žmonės. Mėgstu glaustytis, mėgstu, kai mane glosto. Ui, kaip tada gera.
Jei paimsite mane į namus, prižadu būti geras, nes aš tikrai labai labai noriu namų. Esu jaunas ir labai noriu pabėgioti, palaipioti, o turiu sėdėti ankštame narve. Girdėjau, kad žmones už grotų uždaro tik tada, kai jie padaro kažkokį sunkų nusikaltimą. Bet aš tikrai nieko blogo nepadariau“.
Jei šitas laiškutis palietė nors vieno iš jūsų širdį ir jūs nusprendėte priglausti savo namuose jauną, tvarkingą, kastruotą katinėlį Largą, skambinkite tel. 865244093, 865354521 arba rašykite el. paštu info@beglobis.com

Komentarai

Jūs neesate registruotas vartotojas. Norėdami komentuoti prašome užsiregistruoti.

Komentarų nėra.