Dovanojami

Kūlverstukas

Gyvūno statusas: Dovanojamas
Globėjas/prieglauda: Beglobis
Miestas: Vilnius
Rūšis: Katė
Veislė:
Lytis: Patinėlis
Amžius: 2 metai
Telefonas: 865244093
El. paštas: info@beglobis.com
Šeimininko vardas: Aistė
Adresas: Vilnius

Draugiškas išdykėlis. Maždaug 7 mėn. Juodas trumpaplaukis kailiukas, baltos džentelmeniškos kojinaitės, baltas pilvukas, balti ilgėliausi ūsai ir didelės akys bei ausys. Kad būtų linksmiau – kūrėjas išdykaudamas dar tėkštelėjo baltu teptuku per nosį ir papuošė žaviais brūkšneliais. Žaismingas linksmas, draugiškas ir be galo smalsus. Kūlverstukas (Exploreris) gavo savo vardą nes pats pirmas kūlversčiais lekia tyrinėti ir užkariauti naujų teritorijų – jį rasite ir tolimiausiame kampe, ir iki pusės užstrigusį po spintele, ir kabantį įsikabinus kėdės atlošo:) Panašu, jog užaugęs rinksis auditoriaus profesiją: kai valysite kraiko dėžutę – stebės, ar nepalikote kokios kruopelės, jei teks šluoti grindis – vaikysis šluotą ir sugaudys kiekvieną dulkelę, jei turite hobį tokį kaip mezgimas – sėdėdamas ant kelių padės skaičiuoti virbalų mostus ir asmeniškai patikrins kiekvieno siūlų kamuoliuko stiprumą; jis pasirūpins, kad ant palangių visada liktų laisvos vietos, kad šeimininko kojos naktį nesušaltų.

Kačiukai yra trijų mažų mergaičių numylėtiniai, mokosi žaisti įtraukdami nagučius, tad tikrai gali keliauti į šeimą su mažais vaikais. Sutartų ir su kita kate.

Katinukai auga namų globoje, yra sveiki, tvarkingai naudojasi kraiko dėžute. Žino, kam reikalinga draskyklė, nors.... gyvenime gi labai daug pagundų. :)

Katinėlis nukirmintas ir paskiepytas ir kastruotas.

 

Komentarai

Jūs neesate registruotas vartotojas. Norėdami komentuoti prašome užsiregistruoti.
:)
2015-03-30 13:15
Laba diena,
Dar turime.
2015-03-30 10:35
Sveiki, ar dar turite?
:(
2015-02-06 17:03
He hasn't home yet.
2015-02-06 15:35
the photos are from July, so he probably already has a home, doesn't he?
2014-09-02 19:33
Ir Kulverstuko naujos nuotraukytės. Gal gi atkreipsim kieno nors dėmesį:)