Likimai

Kung fu meistras - stipruolis Jo Mingas iš Vaduvos gatvės

Gyvūno statusas: Padovanotas
Globėjas/prieglauda: Visi
Miestas: Vilnius
Rūšis: Katė
Veislė:
Lytis: Patinėlis
Amžius:
Telefonas: 865244093 Danutė, 865354521 Akvilė
El. paštas: info@beglobis.com
Šeimininko vardas:
Adresas: Skydo g. 44A, Naujoji Vilnia

Jūs nematėte Jo Mingo? Dar nežinote, kad jis gyvena pas mus? Tai skubėkite pamatyti ir susipažinti. Taigi, Jooo Mingaaaas iš Vaduvos gatvės. Stipruolis Jo Mingas visą gyvenimą kovėsi su priešais. Na ir ką čia slėpti, kovėsi jis iš meilės, norėdamas pelnyti gražiųjų katyčių dėmesį.
Audringas buvo Jo Mingo gyvenimas, pilnas įtampos, pavojų, nuotykių. Na, bet meilės nuotykiai ne visada gerai baigiasi, todėl užsidirbo Jo Mingas ir randų, ir žaizdų. Gerai kai viskas gerai baigiasi.
Dabar Jo Mingas nurimęs, sotus, ramus ir visus stebi išminčio žvilgsniu, lyg sakydamas - nurimkite jūs, atsipalaiduokite, mėgaukitės ramybe.
Taigi, šis visko per gyvenimą patyręs ir matęs, charizmatiškasis kovotojas, dabar visus pasitinka prieglaudoje garsiu maaau. Jei prie jo sustoji ir pakalbini Jo Mingas visada atsako. Ir šiaip jis mėgėjas kažką pasakoti, kalbėti. Svarbu tik, kad kažkas jo klausytų.
Šis senas kovų meistras nerealus. Jo sudėjimas primena prancūzų buldogų - trumpas kūnas, platūs pečiai, dideli žandai. Bet Jo Mingas iš tikrųjų tikras gerietis. O jau kaip mėgsta glostymus, senas mergišius, net lydosi visas. JoMingui labai patinka ir kai žandus kasai, murkia tada sau iš laimės užsimerkęs.
Dabar visas jo rūpestis mėgautis ramybe, saugumu ir jaukumu. Tai nereiškia, kad Jo Mingas niekuo nesidomi. Jam įdomu stebėti gyvenimą, pakalbėti, pamurkti, ramiai pasivaikščioti, labai įdėmiai stebėti aplinką.
Šiuo metu Jo Mingas narve ir, galime pasakyti, kad jam tai žiaaaauriai nepatinka. Todėl jei norite šį nerealų išmintingą kovų meistrą turėti savo namuose, skambinkite tel. 865244093, 865354521 arba rašykite el. paštu info@beglobis.com
JoMingo visos kovos liko toli praeityje. Dabar jis ramus ir be galo draugiškas, jau kastruotas.

Komentarai

Jūs neesate registruotas vartotojas. Norėdami komentuoti prašome užsiregistruoti.

Komentarų nėra.