“Beglobio” naujienos

2023-01-16

Labai prašome paramos ir globos

Apie Turkį, turkų angoros mišrūną sužinojome iš senyvos moteriškės, kuri kreipėsi pagalbos dėl katinėlio globos. Sužinojome kad Turkis buvo išmestas į gatvę ir tokiu būdu tiesiog pasmerktas, nes kurčiam gyvūnui išgyventi gatvėje neįmanoma.
Turkis tik stebuklo dėka išliko gyvas, tačiau buvo stipriai sužalotas. Moteris pasakojo, kad dėl kurtumo katinukas nebijojo nei piktų žmonių nei automobilių. Jis tiesiog gyveno savo pasaulyje, pilname tylos ir ramybės. Pasaulyje kur nėra smurto ir piktų žmonių riksmų. Mes niekada nesužinosime kas taip žiauriai nuskriaudė visiškai bejegį negalintį apsiginti kurtuką. Turkis gavo smūgį į galvą ir į šoną. Jis negirdėjo skriaudiko, todėl negalėjo pasislėpti. Nuo smūgių katinukui buvo pažeistos galvos smegenys, plyšo kirkšnis ir susiformavo didžiulė išvarža, į kurią iškrito dalis žarnų. Veterinarai įtaria kad gali būti įkritę ir kiti vidaus organai.
Turkiui klinikoje buvo lašinamos lašinės infuzijos, leidžiami antibiotikai ir steroidai. Dabar Turkio laikyti klinikoje, kur jo laikymas kainuoja, nebereikia, todėl Turkiui labai reikalinga laikina arba nuolatinė globa. Kurčias katinukas jokiu būdu negali grįžt į gatvę. Maldaujame šiam gražiam, bet taip žiauriai žmonių nuskriaustam katinukui GLOBOS. Svarbiausia jam dabar surasti mylinčius namus. Turkis labai gražus katinas. Jis dar negali tvirtai vaikščioti, jo pusiausvyra sutrikusi, todėl reikalingas laikas ir kantrybė. Turkis labai meilus ir geras katinas. Jam taip reikia MYLINČIŲ ŽMONIŲ IR NAMŲ. 
Turkio gydymas ir laikymas klinikoje kainavo 180 eurų. Būtume be galo dėkingi jeigu padėtumėte padengti jo gydymo išlaidas. Kad galėtumėme padėti ir kitiems gatvėje atsidūrusiems vargšiukams.

VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 Swedbank

Paskirtyje nurodykite :"Turkiui"

Padėti Turkiui galima ir per PayPal sistemą
http://beglobis.com/PayPal-706.html

Arba per Contrebee platformą
https://contribee.com/vsibeglobis

Ačiū už jūsų gerumą.

« Atgal