Dovanojami

Gyvūno statusas: Dovanojamas
Globėjas/prieglauda: Visi
Miestas: Visi
Rūšis: Katė
Veislė: Mišrūnas
Lytis: Patinėlis
Amžius: 2 metai
Telefonas: 861295611
El. paštas: gina@beglobis.com
Šeimininko vardas:
Adresas:

Kaip padaryti, kad šio katino nesėkmių kelias užsibaigtų ? Jam tik reikia šeimininkų ir naujų namų. Kažkada jis greičiausiai turėjo, po to neteko. Pakliuvo naminukas į miesto džiungles, kažką kalbino, kažko prašė jš pamaitinti. Pasitaikė ir gerų žmonių, bet kažkam jis ypač užkliuvo, kažkam labai piktam, kažkuriam „pasaulio šeimininkui“, kuris mano, kad jei pasitaikė jo kely, jam nereikia, galima sunaikinti, nesvarbu, kad tai gyvas padaras ir gyventi turi tiek pat teisių.

Į šį katinėlį šovė, jam iš kojytės buvo pašalintas šratas. Kojytės pažeidimas jau suaugęs, tik buvo pagydytas abscesas.

 

Šiuo metu Leopoldas namų globoje. Nors jį maitindavo ir jis noriai priimdavo žmonių, kurie rūpinosi, dėmesį, patekęs į namų aplinką, po visų baisių medicininių procedūrų ir perrišimų, buvo kiek nedrąsus. Valgyti ėjo tik naktį. Švelnumo neprašė, tačiau jau po kelių dienų noriai pasistiprina globėjų kompanijoj. Jam jau patinka, kaip pakaso paausius, paniurko. Mėgsta žaisti, nors kartais žaisdamas įsijaučia ir jau užsimiršit, gali nukentėti pirštai. Katinėlis vis drąsesnis ir drąsesnis, taip pat meilesnis. Sutinka pabūti ant rankų, nors ne ypač dar ilgai.

 

Šiuo metu jam labai reikia namų, gerai būtų kad jam pasisektų ir namai būtų visam laikui, kad jis būtų saugus. Jo laikas laikinoje globoje baigėsi ir turėtų vykti į kitą, kur jau yra ligoniukė katytė, kurios sveikata gali kiek pablogėti, kai atsiras naujokas. Jis ten bus priimtas, bet vis gi tikimės gal kas galite priimti Leopoldą visam ar ilgalaikei globai ?

 

Katinėlis kastruotas, tvarkingas, moka naudotis dėžute ir valgo tai ką pasiūlysite.

 

Jei galite padėti ištrūkti katinėliui iš nesėkmių ruožo, skambinkite tel.861295611 

Komentarai

Jūs neesate registruotas vartotojas. Norėdami komentuoti prašome užsiregistruoti.

Komentarų nėra.