Likimai

Mamytė/Lora

Gyvūno statusas: Padovanotas
Globėjas/prieglauda: Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyrius
Miestas: Vilnius
Rūšis: Šuo
Veislė: Mišrūnas
Lytis: Patelė
Amžius: 1-3 metai
Telefonas: +37065244093, +37068657137
El. paštas: dananav@gmail.com
Šeimininko vardas: Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyrius
Adresas: L. Giros g. 131, Vilnius

Mamytė su keturiais vaikučiais buvo atvežta į vagonėlius iš Elektrėnų, rasta garaže. Kalytė- labai gera mama, labai saugo savo vaikučius, ji yra energinga, žaisminga ir meili. Vargšiukų šeimynėlę turbūt kažkieno žiauri ranka išmetė iš namų, pasmerkę juos badui ir šalčiui. Du vyriškiai nepagailėjo benzino ir atvežė netgi iš Elektrėnų! Vyro draugas sakė :
- Tiesiog pas jį labai gera širdis, kad nepagailėjo benzino ir atvažiavo tokį kelią. Apskambino visas prieglaudas, kurias tik galėjo. Mažučiai buvo atvežti dežėje.
Mamytė juoda, balta krutinėlė ir pilvelis. Mažučiai visi juodos spalvos. Trys mergaitės ir vienas berniukas. Užaugs nedidukai, kaip ir mamytė, kažkur iki kelių. Vyrukai nepagailėjo ir paliko 20lt, kad bent ką nors nupirktume mažyliams. Mamytė liko viena. Jos trys vaikučiai pasidovanojo, vienas, deje, mirė.

Komentarai

Jūs neesate registruotas vartotojas. Norėdami komentuoti prašome užsiregistruoti.
2011-04-21 10:21
Antra savaite namuose. i trasa grauziami visi piestukai ir plastmasines masineles. del to biski pakariauja su mazaja. bet kai kas jau slepiama. o su katinu tai trecias pasaulinis karas.abu pasisiause ir lojantis ir kniaukiantys.neprisileidzia vienas kito. maisto niekada negana. :))) isigudrini spintele atidaryti ir is ten sausainius kapoti kol musu namie nera.
Guske