Likimai

Gyvūno statusas: Padovanotas
Globėjas/prieglauda: Visi
Miestas: Vilnius
Rūšis: Šuo
Veislė:
Lytis: Patelė
Amžius: 1 mėn.
Telefonas: 868474049, 865244093, 865354521
El. paštas: info@beglobis.com
Šeimininko vardas:
Adresas: Vilnius

Šią miniatiūrinę mažylę kartu sus sesute Panda savaitgalį per tvorą į prieglaudą, kaip kokius akmenis, sumėtė dvi asocialios žmogystos. Sumėte ir nuėjo toliau švęsti savaitgalio. Ryte, savanorei, atvykusiai į prieglaudą, apie „žaidynes“  pasakojo šalia gyvenantys žmonės.
Dvi mažuliukės gailiai verkė prisiglaudusios tvoros kamputyje, o mūsų šunys iš nevilties kaukė. Iš nevilties, kad niekas nesikeičia, kad žmonės žiaurėja, o ne gėrėja, kad niekas nebaudžiamas, kad mažyliai mėtomi per tvoras, kad  21 amžius prie prieglaudų tvorų Lietuvoje vis dar vadinamas akmens amžiumi dėl visiško žmonių bukumo, abejingumo ir žiaurumo.
Mažulytė dabar jau laikinoje namų globoje. Jų košmaras baigėsi, jos išgelbėtos. Kiek pandų ir mangų išmėtoma miškuose, pakelėse, laukuose ir konteineriuose, kur taip pat klęsti akmens amžius?
Manga- juoda su baltom letenėlėm ir Panda – juodai apvestomis akytėmis, greičiausiai laikos mišrūnytės. Be galo meilios, mielos mažylės. Šunytes laikinai globojamos namų globoje, tačiau jos labai laukia tikrųjų, nuosavų, nuolatinių namų.
Jeigu norite priglausti kurią nors iš šių mažylių, ir turėti ištikimą draugę, jeigu tikrai viską apsvarstėte, jeigu esate atsakingas ir rūpestingas žmogus, galite skambinti tel. 868474049, 865244093, 865354521 arba rašykite el. paštu: info@beglobis.com

Komentarai

Jūs neesate registruotas vartotojas. Norėdami komentuoti prašome užsiregistruoti.

Komentarų nėra.