“Beglobio” naujienos

2020-03-18

Mano daiktas, ką noriu tą darau

Rudamina. Sodai....Plytininkų 2 roji gatvė. Ten gyvena toks ponas Rimantas: "Jis mano daiktas". "Ar žinot kas yra natūrali atranka?" " Ko kišatės, aš myliu katinus". "Pasivalkios ir pareis". "Aš turiu tris vaikus ir žinau kaip rūpintis gyvūnu. Šitas ne pirmas". Tokius postringavimus išgirdome, kai pranešėm savininkui apie tragiškos būklės katiną. O blogiausia žinote kas? Kad šitas ponas turi tris vaikus...
Apie viską nuo pradžių.
Taigi soduose gyvena įvairūs žmonės. Gražiuose namuose gyvena ponas Rimantas su šeima. Jie turi katiną, tiksliau daiktą, kaip anas ponas įvardino. Tas daiktas yra pono nuosavybė. Kadangi daiktas yra pono Rimanto nuosavybė, o jis geriausiai žino kaip savo daiktą prižiūrėti, jis labai perpyko, kad kaimynai susirūpino katino būkle. Juk čia tik daiktas. Neabejingi žmonės matydami tragiškos būklės katiną ir žinodami kam jis priklauso pirmiausia kreipėsi į savininką. Tai ką jie išgirdo, šokiravo. Supratę, kad katinas pasmerktas lėtai mirčiai, kreipėsi pagalbos į mus. Kai pamatėm taip apleistą katiną, paskambinom savininkui. Išgirdom tai, ką išgirdo ir kaimynai. Supratom kad turim reikalą su dvasios ubagu ir kalbėtis su juo reikia pareiškimo policijai forma. Tai ir bus padaryta.
O dabar turim gelbėti gyvūną, o ne daiktą. Gyvūną, kuris jaučia skausmą, nepriežiūrą ir alkį. Pavadinom katinuką Tamiru. Jo būklė tragiška: visas aplipęs erkėmis, kailis susivėlęs į neiššukuojamus koltūnus, išplėšytas gabalais, kakle didžiulė ertmė pilna pūlių, kurie veržiasi pro skylę, susidariusią nekrotizavus audiniams. Audiniai toliau nekrotizuoja, paprastai sakant gyvūnas pūna gyvas. Ant kojos plėštinė žaizda, nuplėšta su visa mėsa. Nežinom kaip jums, bet mums taip gėda, kad šalia gyvena tokie ponai kurie sugeba daugintis, tačiau nežino kas yra atjauta, moralė, kitų skausmas. Pakalbejus su tokias dvasios ubagais tampa be galo liūdna ir baisu. Tokiais momentais atrodo, kad viskas beprasmiška, o mūsų veikla neturi jokios prasmės... Mus palaiko tik neabejingų žmonių pagalba, palaikymas ir parama. Tik jūsų, brangieji, dėka einam pirmyn ir randam jėgų padėti nuskriaustiems. Dabar pagalbos reikia Tamirui. Katiniukui žiauriai nepasisekė, jis pateko į bejausmių namus. Mažiukas jis buvo reikalingas kaip daiktas žaisliukas, o suaugęs tapo nebereikalingi daiktu. Labai prašom paaukoti jo gydymui. Tamirui stengsimės padėti. Labai tikimės, kad dar nevėlu ir pradėjus leisti antibiotikus infekcija nepažeis gyvybiškai svarbių organų, kad daugiau nekrozių nebus.
Paaukoti galite į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodę "Tamirui"
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 Swedbank
Padėti gali ir gyvenantys užsienyje per PayPal sistemą http://beglobis.com/PayPal-706.html
Ačiū visiems, kurie išlieka žmonėmis!

« Atgal