Likimai

Gyvūno statusas: Padovanotas
Globėjas/prieglauda: Visi
Miestas: Vilnius
Rūšis: Katė
Veislė:
Lytis: Patinėlis
Amžius: 1 metai
Telefonas: 865354521
El. paštas: akvile@beglobis.com
Šeimininko vardas:
Adresas: Vilnius

Šis nuostabus katinėlis neturi šeimininkų. Kokia jo atsikratymo priežastis. Banali, kaip visų nebereikalingų, paliktų likimo valiai bei išmestų gyvūnėlių. Tad šios temos nebeplėtosime. Geriau papasakosime apie šį be galo mielą ir meilų katinėlį.

Marselis labai draugiškas katinėlis. Draugauja tiek su žmogumi, tiek su kitais katinėliais. Labai jaukus. Dievina glaustytis aplink žmogaus kojas, meiliai trinti snukutį į rankas, snausti prigludęs prie žmogaus šono ant sofos. Jei katinėlio dėmesio būna per daug, užtenka pamoti ranka ir Marselis sau vienas kur nors snaudžia bei nebetrukdo savo neišpasakytu meilumu. O kaip murkia, murkia. Tikras traktoriukas. Tiesa, nenori būti imamas ant rankų, nemėgsta ir nenori, kad jį nešiotum. O glostyti galima iki begalybės ir Marseliui niekada neatsibos. Tvarkingai naudojasi kraiko dėže. Yra jaunas. Maždaug 1 - 1,5 metų amžiaus. Marselis ramaus būdo, mėgsta kartais ir pažaisti, bet mieliau jam pro langą paspoksoti ar televizorių kartu su žmogumi pažiūrėti. Marselis mėgsta su žmogumi ir pakalbėti. Grįžus po darbo trumpai papasakoja, ką jis namuose veikė visą dieną.Tiktų žmonėms, nenorintiems aktyvaus mažo kačiuko.

Katinėlis įspūdingo stoto; ilgom kojom, grakštus, tamsiai pilko dryžuoto kailiuko, žaliomis didelėmis akimis. Kailiukas toks žvilgantis. Marselis kastruotas.

Ieškome šiam gražuoliui tik gerų ir rūpestingų žmonių, kad daugiau niekada nenuskriaustų. Tel. Nr. 865354521, akvile@beglobis.com


Komentarai

Jūs neesate registruotas vartotojas. Norėdami komentuoti prašome užsiregistruoti.
2014-10-09 09:13
Tokios spalvos katiną sunku nufotografuoti, kad matytųsi visas grožis :)