Likimai

Gyvūno statusas: Padovanotas
Globėjas/prieglauda: Visi
Miestas: Vilnius
Rūšis: Katė
Veislė:
Lytis: Patinėlis
Amžius:
Telefonas: 865244093, 865354521
El. paštas:
Šeimininko vardas:
Adresas: Skydo g. 44A, Naujoji Vilnia

Šis nuotabus karališkas Meino meškėno mišrūnas Marūnas šiuo metu laikomas prieglaudos narve, nes mirus šeimininkei tapo nepageidaujamas savo namuose. Nebeatsirado jam vietos ten, kur gimė, augo, kur buvo mylimas. Kad ir kaip būtų gaila, deja, Marūnas atsidūrė labai dažnoje ir labai skaudžioje situacijoje – nebėra šeimininkės – lauk iš namų!

 

Apie tai, kad šis katinas didingas ir nepaprastas gražuolis turbūt nereikia net rašyti. Visas Marūno grožis atsiskleidžia fotografijose. Tačiau, patikėkite natūraliai šis katinas dar gražesnis ir įspūdingesnis – didžiulės „šepetukinės“ ausys, stambus snukutis, nenusakomo vaiskumo akys, didžiulė oranžinė uodega, ilgas kailis padabintas oranžinėmis dėmėmis ir apgamėliai ant skruostų. Be abejo, šis gražuolis prieglaudoje patiria stresą, nes niekada negyvenęs narve, dabar yra apribotas ir turi gyventi nedidelėje erdvėje. Marūno charakteris, nežiūrint į jo įspūdingą stotą, geras ir mielas. Katinėlis kastruotas, tvarkingai naudojasi kraiko dežute.

 

Jei jums įkrito į širdį šis gražuolis ir galite jam suteikti pastovius ir mylinčius namus, skambinkite tel. 865244093, 865354521

 

Komentarai

Jūs neesate registruotas vartotojas. Norėdami komentuoti prašome užsiregistruoti.

Komentarų nėra.