Likimai

Gyvūno statusas: Padovanotas
Globėjas/prieglauda: Visi
Miestas: Vilnius
Rūšis: Šuo
Veislė:
Lytis: Patinėlis
Amžius:
Telefonas: 865244093, 868474049
El. paštas: info@beglobis.com
Šeimininko vardas:
Adresas: Skydo 44a, Vilnius Gyvybės vagonėliai

Mūsų mažasis žavusis Medutis
Medutis "atsirado iš niekur" vienoje degalinėje. Žinoma, kad ne iš niekur. Medutį tiesiog paliko ir nuvažiavo. Mūsų tautiečiai linkę atsikratyti gyvūniukais degalinėse, nes jiems atrodo, kad vargšo pasimetusio gyvūno puldinėjančio prie kiekvienos mašinos, kažkas pasigailės. Na, nesuvokiame kaip galima taip palikti savo augintinį. Kokią širdį reikia turėti, kad galėtum taip išduoti tavimi besąlygiškai tikinti sutvėrimuką. Medutis pora dienų niekaip nesuprato kas atsitiko, nesuprato kaip jis atsidūrė visiškai kitoje aplinkoje. Šuniukas baisiai liūdėjo, bėgo prie tvoros ir pasistiebęs ant užpakalinių kojyčių ilgesingai kažko laukė.
Žinoma, savanorių meilė sušildo ir labiausiai nuskriaustas širdeles. Medutis jau patikėjo, kad  jį myli kiti žmonės, kad jis jau kitur jaučiasi saugus. O Medukas begalinio gerumo, todėl kam pakilo ranka palikti jį likimo valiai, net neįmanoma suvokti.
Spėjame, kad Medukui gali būti apie 4 metukus. Jis visiškas "kambarinukas" - tvarkingas, meilus šunelis. Apie Meduko grožį net neverta kalbėti - patys matote koks tai karamelinis gražuolis. Medukas - idealus naminis šuniukas, savo reikaliukus atliekantis lauke. Ieškome šiai grožybei ir gėrybei pačių geriausių namų, o tokie tikrai yra, nes juk kitaip ir būti negali.
Dėl žaviausio pasaulyje Medučio, skambinkite tel. 865244093, 868474049 arba aplankykite jį Gyvybės vagonėlių prieglaudoje esančioje Skydo g. 44a.

Komentarai

Jūs neesate registruotas vartotojas. Norėdami komentuoti prašome užsiregistruoti.

Komentarų nėra.