Likimai

Meilumėlis, murkumėlis - katytė Cyputė

Gyvūno statusas: Padovanotas
Globėjas/prieglauda: Visi
Miestas: Vilnius
Rūšis: Katė
Veislė:
Lytis: Patelė
Amžius: 7-12 mėnesių
Telefonas: 865354521
El. paštas: akvile@beglobis.com
Šeimininko vardas:
Adresas: Vilnius

Ši miela, murkianti, glaustūnė katytė ieško namų. Buvo rasta prieš 2 savaites Lvovo g. 25, Vilniuje. Blaškėsi automobilių aikštelėje, o pakviesta, tikra to žodžio prasme, atskuodė ir puolė glaustytis.
Mažylės niekas neieškojo, tad ieškome naujų namų.

 

Kaip tokia nuostabi katytė atsidūrė gatvėje, neįsivaizduoju, nes ji tobula. Tokios meilios katytės seniai neteko matyti. Jai mieliausia būti šalia žmogaus, o tik paimta ant rankų glaustysis, meilinsis ir murks, murks, murks iki begalybės.
Cyputė neįtikėtinai drąsi katytė. Visai nebijojo senbuvių katinėlių, pati visus apiburzgė ir net nesiruošė jaustis vargšele, kuri slėpsis po foteliu. Lėkdama atsigulti man ant kelių, apšnypčia senbuvius ir įsitaisiusi murkia. Po savaitės santykiai su senbuviais pasitaisė, nesimuša, bet didelių draugysčių nėra. Tik žaidžia su namų storuliu - vaiko ir gaudo viens kitą. Ji labai linksma kačiukė.

 

Cyputė parodyta veterinarams. Ji jaunutė. Iki metų amžiaus. Nublusinta ir nukirminta. Tvarkingai naudojasi kraiko dėžute. Mėgsta sausą maistą ir dievina žmogaus maistą. Tik atidaryk šaldytuvą, jau tupi ant dviejų kojyčių ir gailiai miaukia, nesvarbu, kad ką tik blūdelį sausiuko įveikė. Labai skanu Cyputei varškė ir dešrelės.
Katytės kailiukas ir nosiukas pilkas su baltu pilvuku, kojytėmis. Snukutis apvalus, o jame didelės, apvalios, visą laik nustebusios žalsvos akytės.

 

Katytė dovanojama tik geriems, rimtai apsisprendusiems auginti ir niekada mažylės neišmesti, mylėti ir rūpintis, žmonėms.
Tel. Nr. 865354521, Vilnius

Komentarai

Jūs neesate registruotas vartotojas. Norėdami komentuoti prašome užsiregistruoti.

Komentarų nėra.