Likimai

Gyvūno statusas: Padovanotas
Globėjas/prieglauda: Visi
Miestas: Vilnius
Rūšis: Katė
Veislė:
Lytis: Patelė
Amžius: 6 metai
Telefonas: 865244093, 865354521
El. paštas: info@beglobis.com
Šeimininko vardas:
Adresas: Skydo g. 44a, Vilniuje (Naujoji Vilnia)

Murandos neįmanoma nepamilti. Koks gi tai nuostabus ir geras sutvėrimukas, kokia glaustūnytė ir meilūnytė.
Ši katulė gyveno su garbaus amžiaus ponia, kuri nebegalėdama net savimi pasirūpinti, Murandą atvežė į sanitarinę tarnybą. Tiesa, katinukę, ji vadino Mura, o mes pavadinom Muranda.
Kai tik Muranda buvo uždaryta į narvą, ji iš karto atsisakė valgyti, susitaikė su tuo, kad gyvenimas jau baigtas, o ji išduota artimiausio žmogaus. Mes nežinome ką galvoja jie, išduoti ir palikti narvuose, kuriuose jų žingsniai yra riboti, kur jie tegali nužingsniuoti pora žingsnių į priekį ir atgal palei narvo virbus. Galbūt iš tikrųjų, kai kurie naminukai, visą gyvenimą pragyvenę namuose, kuriuose galėjo džiaugtis laisve, uždarymą geležiname narve supranta kaip savo gyvenimo pabaigą.
Muranda labai sulyso, susirgo. Perėmėme iš sanitarinės tarnybos, gydėme ją, maldavome jai namų globos, tačiau...neatsirado nei vieno, kuris pagailėtų šios katytės. Liūdna ir skaudu, tačiau suprantame, kad tiems, kuriems gaila Murandos, greičiausiai jau turi daugybę priglaustų nuskriaustų gyvūnėlių, na, o tiems, kurie rūpinasi tik savimi, visiškai nerūpi, kad  egzistuoja tokia katinukė Muranda, kuriai  gyvybiškai reikia namų šilumos.
Muranda pasveikusi ir atsigavusi, nes kiekvieną dieną gauna dozę glostymų iš savanorių. Tačiau jai vis dar labai ieškome namų. Katytė nuostabiai gera, meili, miela, tvarkinga, sterilizuota, jai apie 6 m. amžiaus.
Jeigu norite namuose turėti tikrą meilumo užtaisą ir galite priglausti Murandą, skambinkite  tel. 865244093, 865354521 arba rašykite el. paštu: info@beglobis.com
Muranda globojama prieglaudoje, esančioje Skydo g. 44a, Vilniuje (Naujoji Vilnia).

Komentarai

Jūs neesate registruotas vartotojas. Norėdami komentuoti prašome užsiregistruoti.

Komentarų nėra.