Likimai

Murkutė Pūkuotukė

Gyvūno statusas: Padovanotas
Globėjas/prieglauda: Visi
Miestas: Vilnius
Rūšis: Katė
Veislė:
Lytis: Patelė
Amžius: 3 mėnesiai
Telefonas: 865354521, 865244093
El. paštas: info@beglobis.com
Šeimininko vardas:
Adresas: Vilnius

Draugiška išdykėlė. Maždaug 3 mėn. Juodas trumpaplaukis kailiukas, baltos džentelmeniškos kojinaitės, baltas pilvukas, balti ilgėliausi ūsai ir didelės akys bei ausys. Kad būtų linksmiau – kūrėjas išdykaudamas dar tėkštelėjo baltu teptuku per nosį ir papuošė žaviais brūkšneliais. Žaisminga linksma, draugiška ir be galo smalsi. Pūkuotukė taip pavadinta ne pagal išvaizdą (kailiukas gi trumpas), bet pagal charakterį, ji kuklesnė, bet labai rūpestinga, pasirūpins, kad visi broliukai būtų nuprausti ir šiltai miegotų, ir tada pati susirangys ant globėjos kelių. Panašu, jog užaugusi rinksis auditoriaus profesiją: kai valysite kraiko dėžutę – stebės, ar nepalikote kokios kruopelės, jei teks šluoti grindis – vaikysis šluotą ir sugaudys kiekvieną dulkelę, jei turite hobį tokį kaip mezgimas – sėdėdama ant kelių padės skaičiuoti virbalų mostus ir asmeniškai patikrins kiekvieno siūlų kamuoliuko stiprumą; ji pasirūpins, kad ant palangių visada liktų laisvos vietos, kad šeimininko kojos naktį nesušaltų.

Pūkuotukė ir broliukas Kūlverstukas (jo skelbimas ČIA )   visur kartu – miega, prausiasi, žaidžia, dūksta, tad būtų smagu jei galėtų ir toliau gyventi bendruose namuose.

Kačiukai yra trijų mažų mergaičių numylėtiniai, mokosi žaisti įtraukdami nagučius, tad tikrai gali keliauti į šeimą su mažais vaikais. Sutartų ir su kita kate.

Katinukai auga namų globoje, yra sveiki, tvarkingai naudojasi kraiko dėžute. Žino, kam reikalinga draskyklė, nors.... gyvenime gi labai daug pagundų. :)

Komentarai

Jūs neesate registruotas vartotojas. Norėdami komentuoti prašome užsiregistruoti.
2014-09-02 20:13
Bei Murkutės Pūkuotukės naujos nuotraukytės