Namuose

2014-04-11

Goštauto nuotraukytės 2

Buvęs katinuko skelbimas ČIA

Plačiau »
2014-04-11

Saliamono gyvenimo namuose akimirkos :) 3

Saliamonas gyvenimu nesiskundžia, nors ir toliau dažnai susimąsto apie jo prasmę :) Žiemą daug ir saldžiai miegojo, dėl ko atsiaugino pilvuką ir žandukus, teko peržiūrėti jo dietą, bet atėjo šiltesni orai ir pradėjo dažniau eiti į lauką. Pradžioje nedrąsiai sėdėjo už durų, bet po to priprato ir dabar jau ramiai guli žolėse saulytėje (nepamirštame apsisaugojimo priemonių nuo kenkėjų) arba juokingai bando medžioti paukščiukus (gal ir pavyktų jei aplinkui gyventų pingvinai :)) Visada mėgsta būti šalia, o tik paliestas pradeda murkti kaip mažas traktoriukas :)

Buvęs kyciuko skelbimas ČIA

Plačiau »
2014-04-11

Katinukas Sirtakis

Ačiū kad rūpinatės gyvunėliais ir Jūsų dėka turime nuostabų šeimos narį.
Varda palikome, kurį Jūs jam ir suteikėte, pagalvojome,kad vardas Sirtakis jam labai tinka. Katinėlis taip priprato prie savo vardo, kad visada į jį ir atsiliepia kai yra kviečiamas.
Pradžioje teko lankytis pas veterenarą dėl maro ( kuriuo sirgo jo sesutė), bet po 2 savaičių katinėlis pasveiko. Labai žaismingas ir protingas, visą laiką pasitinka prie durų, mėgsta vogti plaukų gumutes, padeda tvarkyti rašuomąjį stalą-viską mesdamas ant grindų, tačiau labai nemėgsta telefonų :).

 

Katinuko buvęs skelbimas ČIA

Plačiau »
2014-04-11

Mucytė (buvo Golda)

Goldytę mes dabar vadiname Mucyte, nes labai jau meili ir miela. Labai ją mylime, mane pripažįsta kaip šeimininkę. Miegam kartu, laukia grįžtančių iš darbų. Valgo gerai, rami. Niekaip anksčiau operacijos negalėjom atlikti nes vis morciavimas prasidėdavo. Tik vaistukus sugeria ir vėl. Nusikamuodavo vargšytė, tai tik dabar sterilizavom. Labai blaškėsi prieš oeraciją, kandžiojosi, draskėsi. Matyti, kad buvo skriausta anksčiau, bet vakar siūlus daktaras kai traukė viskas buvo gerai.

 

Buvęs katytės skelbimas ČIA

Plačiau »
2014-04-11

Katinukas Lauris

Katinukas jau smarkiai paaugęs (turi laaabai ilgą uodegą:)), labai smagus, padykęs, smalsus ir protingas.

 

Buvęs kačiuko skelbimas ČIA

Plačiau »
2014-04-10

Gretutė ir Kajus (buvo Tania ir Vania)

Siunciu Katuku nuotraukas. Virsuje abu katukai sykiu. Dabar ju vardai
Gretute ir Kajus. 
Gretute liko mazyte, apvali, svelni ir drasi, na o Kajus isaugo
milziniskas, bet visko bijo. Abu katukai paskiepyti, valgo gerai, tik va
Kajui liko problemele skystokos ismatos. Bandem ir maista keisti ir
veterinaras vaistus buvo israses, bet kad nelabai padeda. Sako, kad jau
taip ir bus.
Apacioje nuotraukose Gretute ir ant laiptu - Kajus.
Isleidziame ir i lauka, bet jie niekur toli neina - visko bijo.

 

Buvę skelbimai ČIA ir ČIA

Plačiau »
2014-04-10

Katinėlis Tibis Tiberijus:) 1

Tiberijus tapo Tibiu, jį visi labai mylim ir rūpinamės. Padarėm jam palangę balkone , stebi visus iš viršaus :)Siunčiu keleta nuotraukų.

 

Buvęs skelbimas ČIA

Plačiau »
2014-04-10

Stingas siunčia labų dienų

Stingas laikosi puikiai - tapo pilnateisis mūsų šeimos narys. Katinėlis labai ramus, paklusnus ir mielas. Visi mūsų namuose jį myli, ir naudojasi jo "paslaugomis" -turiu omenyje pamurkti ant kelių. Stengiuosi jį tinkamai prižiūrėti ir maitinti, ir labai tikiuosi, kad su sveikata bus viskas gerai. Šiaip katinėlis daug miega, ypač dabar pavasarį labai mėgsta kur nors prieš saulutę įsitaisyti, bet ir padūkti ir mus visus prajuokinti taip pat mėgėjas. Siunčiu kelias foto.

Plačiau »
2014-04-10

Kyciukas Liudvikas 1

Žvėris mano senį katiną nuo sosto nuvertė, tas vargšas dabar stengiasi antrais aukštais - spintelėm, šaldytuvu - po butą keliauti, o tai vaikosi Liudvikas jį. Tiesa, muštis nustojo, dabar labiau žaisdamas, nes tikrai ne trys metai jam, bo žaidžiasi su kas tik po letena pakliūna. Šiaip labai protingas, sumanus ir pastabus katinėkas, tik gaila, kad apetitas kaip pas spanielį - kiek duosi, tiek sueis ir dar paprašys, tai tenka maistą dozuoti:)

 

Katinėlio buvęs skelbimas ČIA

Plačiau »
2014-04-10

Katinukas Mikis (dabar Tigris) siunčia linkėjimus

Linkėjimai nuo buvusio Jūsų globotinio, kuris vardo neturėjo, o dabar vadinasi Mikis (iš trijų muškietininkų serijos, gimusių 2013 birželį). Nuotraukoje jam 6 mėnesiai, o šiuo metu jis jau pasunkėjęs ir dar labiau išaugęs bei labai kalbus katinėlis (daug murkia) :)

 

Buvęs kačiuko skelbimas ČIA

 

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  »