Namuose

2011-05-20

Katytė Tekila

Katytės skelbimas  čia

"Sveiki, sekasi mums puikiai, katytė jau keli mėnesiai kaip sterilizuota, todėl naktinių koncertų mums neberengia, naujuose namuose apsiprato gana greitai, susirado vietą kur jai labiausiai patinka miegoti ar ilsėtis. Labiausiai mėgsta žaisti su saldainių popierėliais. Su namiškiais buvo nustebę, ką tokio stebuklingo ji įžvelgia tuose popierėliuose, o paskui supratome, kad turbūt čežėjimas ją traukia. Jei valgai saldainį, geriau poperėlio nedėti į kišenę, nes neatstos nuo tavęs tol kol neištrauksi popierėlio ir nenumesi jai pažaisti, kartais juokais pavadiname ją šuniuku, nes numetus popierėlį, Tekila jį vėl atneša ir laukia kol numesi vėl, ir taip gali kartotis nors ir valandą laiko. :) Taip pat žinoma mėgsta pažaisti su mamos gėlėmis, tiksliau su viena iš jų, kurią pasirinko turbūt atsitiktinai ir dėl kurios ji su mama daugiausiai ir pykstasi. Kadangi mama
labai myli gėles, pamačiusi iškapstytą vazonėlį, bando atkeršyti katytei, ir saldainio popierėlius iš karto išmeta į šiukšlių dėžę. :)

 

Plačiau »
2011-05-20

Keletas akimirkų iš katinuko Mikučio - Ciuciko namų:)

Keletas akimirkų iš katinuko Mikučio - Ciuciko namų:)

Plačiau »
2011-05-19

Keletas katytė Gintarės nuotraukyčių iš namučių

Katytės buvęs skelbimas čia

Šeimininkas apie katytę: "Katytė prie visų šeimos narių jau visiškai įpratusi - pirmas dvi-tris savates buvo nedrąsi, stengėsi vis pasislėpti kamputyje. Kaip žinote, katytė neturi daugumos dantukų, tai arba perkame konservuotą kačių maistą arba smulkiai pjaustome mėsą. Visi esame patenkinti, manome ir katytė taip pat."

 

Plačiau »
2011-05-19

Nuotaikingas laiškutis iš katinuko Smilčiaus

Katinuko Smilčiaus buvęs skelbimas čia

"Mūsų katinui sekasi puikiai! Kai nuvažiavome pasiimti savo katinuko į kliniką Pillaitėje, jį mums atidavusi gydytoja nieko gero nežadėjo, mažius buvo silpnokos sveikatos, bet mes buvome tvirtai nusprendę dėl jo gerovės pakovoti:) Parsivežus namo, pastebėjome, kad katinukas kenčia nuo galybės parazitų, įsitaisiusių jo kailiuky ir nuo nuolatinio kasimosi yra išsekęs, tad skubiai puolėm naikinti parazitus ir jau po paros nebuvo jų nė kvapo ir nuo to laiko pastebėjom kaip katinukas greitai stiprėja.

 

Plačiau »
2011-05-18

Katytė Simutė

Katytės istorija prasidėjo, kai ji buvo rasta apleistame rūsyje (skaitykite čia )

Plačiau »
2011-05-03

Katinukas Dantė murkia mums iš naujų namų :)

Ar pamenate katuką Dantę? Buvusį skelbimą galite pamatyti:

Plačiau »
2011-04-29

Šanti istorija

Katytės buvusį skelbimą galite pamatyti:

Plačiau »
2011-04-27

Katinukas Grėjus

Ar pamenate katinuką Grėjų  ? Nuotraukyčių naujų dar neturime, bet gavome truputį naujienų, kaip jam sekasi namuose:)

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  »