Namuose

2011-02-21

Braškė ir Bugnė 1

Mažytės katytės http://www.gyvunugloba.lt/lt/fates/g.27413  Sesučių neišskyrė, į naujus namučius išvažiavo kartu :)

Plačiau »
2011-02-20

Noros šeimininkų pasakojimas

"Sveiki. Siunčiu jums savo šuniuko Noros nuotraukas. Ji buvo paimta ponios Rimantos į Grigiškes. Dabar šunytė gyvena Širvintuose. Šuniukas buvo paimtas iš vagonėlio gegužės 7 d. Mūsų Noruniukas tiesiog pasakų kampelis, artistė, supratinga, tik turi nepakenčiamą priešą katiną. Miega kambary, fotely, 5 val. žadina išleisti į lauką. Šunytė nuostabi, nesigailim priglaudę."

 

Plačiau »
2011-02-16

Katinėlis Kucas

Murkiukas Kucas http://www.gyvunugloba.lt/lt/fates/g.21795

"Sveiki Tai mūsų Kicius... Katinukas su mumis jau apie pusę metų, kai paėmėm buvo labai baikštus, ypač bijojo vaikų. Dabar visai kitoks katinas, atsigavo, išdrasėjo  Labai meilus ir draugiškas. Del maisto labai išrankus, bet ko nevalgo, labiausiai mėgsta pasilepinti mėsyte ar šviežia žuvimi, sauso ėdalo beveik nevalgo. Ramiai leidžia jį išmaudyti, ir šiaip mėgsta pagulėti kriauklėje ar dušo kabinoje. O mėgstamiausia poilsio vieta - skalbinių krepšys, nors turi savo namuką. Visi jį labai pamilom ir džiaugiamės, kad paėmėm."

Plačiau »
2011-02-02

Laiškutis iš katytės Plukės - Samanėlės

 
"Sveiki, rašome Jums nuo mūsų abiejų: manęs ir katytės Plukės iš verkių zoo parduotuvės, http://beglobis.lt/gyvunai/album=162&photo=229&cover=0&occur=1  

Dabar katytės vardas Samana. Toks žodis kilo iš jos žalų akių, ir priminė man mišką, tačiau, dažnai ji vadinama šimtu kitų pavadinimų, kaip katinėlis, mažiukas, bebenčiukas, pinčiukas ar net voveraitė, dėl savo išdaigų.

Plačiau »
2011-02-01

Katinėlis Kapučinas ir jo katiniškas gyvenimas

http://www.gyvunugloba.lt/lt/fates/g.28512

"Jau apsiprato, jaučiasi kaip šeimininkas. Bendraujantis, seka paskui, įsitaiso greta, kad galėtų stebėti kas vyksta aplinkui. Glostymo ilgai nepakenčia, pradeda praustis, kad neišteptų...Rytais žadintuvo nereikia, užšoka ant lovos ir drasko kaldrą, kol neatsikeli, žodžiu - tikras katinas. Daro reikalus tvarkingai į dėželę, sutariam. Labai mėgsta pozuoti, tik kompo stalas per mažas -netelpa normaliai išsitiest...:)"

Plačiau »
2011-01-16

Katukas Timukas 1

Va koks buvo pypliukas :)

Plačiau »
2011-01-06

Kengo laiškutis ( vienos iš sesyčių http://www.gyvunugloba.lt/lt/fates/g.19431 )

"SVEIKI, Malonu, kad pasidomėjot kaip mums sekasi:) Katytę pavadinom Kengo, tokį vardą išrinkom, nes ji yra beprotiškai judri ir padykusi, o mėgstamiausias užsiėmimas yra šokinėti :) Ji jau beveik suaugusi, yra sveika ir viskuo patenkinta :) Tapo tikra ir neatsiejama mūsų šeimos nare, kuri visada praskaidrina nuotaiką :)"

Plačiau »
2011-01-05

Tiga (buvusi Tigra)

"Naujienos iš naujojo laimingojo jos gyvenimo etapo (pasakoja šeimininkė): Sveiki, štai pridedu keletą Tigos (buvusios Tigrės) nuotraukų ;) Jau greitai bus metai, kaip Tiga gyvena su mumis. Atkeliavusi čia, buvo gan bailus ir ramus šuo, bet po kurio laiko paaiškėjo, jog ji itin aktyvi ir sunkiai gali nustygti vietoje :) Ji labai myli savo draugą katuką, kuris gyvena su mumis, bet labai nemėgsta vyrų :P Sutikus kokį nemandagų būtinai aploja :) Tigos mėgstamiausia vieta yra šeimininkės lova ir kadangi šeimininkė neatsilaiko prieš jos gailų žvilgsnį - Tiga joje ir miega. Tik kartais išsikrausto į guolį, palaikyti katinui kompaniją. Tiga čia turi be galo daug draugų su kuriais dūksta kiekvieną vakarą - vienus paauklėja, kitus užstoja ir visus labai myli. Tiek mes tiek Tiga džiaugiamės, kad ji atkeliavo būtent pas mus! Tiek žinių iš mūsų šį kartą! Su meile, Tiga ir Rūta."

 

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  »