Namuose

2015-07-24

Rio (Ugniukas) mylinčioje šeimoje

Praeitais metais, spalio mėnesį mes iš Jūsų paėmėm ryžiuką katinėlį, kurį vadino Ugniuku, gal kartais prisimenate? :) Šiuo metu jo vardas yra Rio ir jis kuo puikiausiai jaučiasi mylinčioje šeimoje. Prisegu keletą jo nuotraukų, kad pasigrožėtumėte koks didingas jis tapo užaugęs :)

Katinuko buvęs skelbimas ČIA

Plačiau »
2015-07-14

Katytė Delma namuose

Sveiki,
Prieš pusę metų, iš VšĮ Beglobis paėmeme nuostabaus grožio žalių akių turetoją – katytę Delmą. Prašėte po kažkurio laiko parašyti, kaip jai pas mus sekasi, bei atsiųsti nuotraukų.

Buvęs katytės skelbimas  ČIA.

Plačiau »
2015-07-08

Šuniukas Gloriukas siunčia linkėjimus

Beveik prieš 5 metus iš LGGD (Vilniaus m.) mes pasiėmėm berniuką - Gloriuką.
Norėjom pranešti, kad pas mus viskas gerai - jau dideli, gražus ir turim sesutę (irgi iš prieglaudos).

Norim padėkoti už mūsų nuostabų vaiką - kad daugiau šuniukų rastų namus ir ko mažiau jų juos prarastų.

Plačiau »
2015-07-08

Kačiukas Bengaliukas

Buvęs skelbimas ČIA

 

"Sveiki Flintas ( Bengaliukas ) siunčia linkėjimus iš naujų namų. Tikras džiaugsmas, išdykęs, nenustykstantis vietoje, labai mėgsta žaisti su užuolaidomis :). Kelios naktys, kaip miega kartu tikras murkliukas. "

Plačiau »
2015-06-29

Aiša naujojoje šeimoje:)

Aiša naujojoje šeimoje:)
Labai labai džiaugiamės, kad Aišiukė sutiko šiuos žmones. Šią kalytę perėmėme visiškai išsekusią:
NAUJIENA ČIA
Išgydėme, Aišiukės kailiukas sublizgo, ji priaugo svorio. Kai pilnai atsigavo- sterilizavome. Begalinis ačiū mūsų Loretai, skirusiai nepaprastai daug meilės Aišai.
O dabar Aiša džiaugiasi naujuose namuose su nuostabiais draugais ir žmonėmis, kurie ją nepaprastai myli

Plačiau »
2015-06-23

Šuniukas Medutis namuose

Norime pasidžiaugti savo buvusiu globotiniu:
"Sveiki, Tobis (Medutis) siunčia linkėjimų iš naujų namų. Daug daug bučkių globėjai Loretai.
Ačiū.

Buvęs skelbimas ČIA

Plačiau »
2015-06-16

Linkėjimai iš namų

Katytės buvęs skelbimas ČIA

Laiškas iš namų:

"Prieš pusantrų metų iš jūsų paimta ir  pas mus apsigyvenusi katytė Antalija jaučiasi puikiai. Ji jau tikra namų šeimininkė. Gudrutė išdykėlė, kuri dėmesį užsitarnavo savo švelnumu. Mūsų namuose žadintuvas jau nereikalingas, nes kiekvieną rytą tuo pačiu metu  (4.50.) ji mus pažadina. Nepaisant baltų pūkų visuose kambariuose, nuplėšytų tapetų ir  sudraskytų durų staktų - ji tikras lobis ir meilumo įsikūnijimas Pas mus viskas gerai:) "

 

Plačiau »
2015-06-03

Nutela savo namuose

Dalinamės laišku ir džiaugiamės, kad mūsų išgelbėti beglobiukai randa toooookius fantastiškus šeimininkus. Visiems to ir linkime:
Buvęs Nutelos skelbimas.

Plačiau »
2015-05-29

Katytė Puma gyvena gerai

Norime trumpai papasakoti Pumos istoriją. Ji mūsų šeimoje atsirado prieš pusantrų metų - norėjome pas save į šeimą paimti beglobį kačiuką. „Beglobio" tinklalapyje atradome nuotrauką labai gražios katytės, kurios vardas buvo Špuliukė. Atvykusi į savo naujuosius namus Pumytė buvo labai drąsi ir greitai susidraugavo su mūsų šuniuku Briusu, kuris ja labai rūpinosi. Dabar Puma gyvena taip:

Plačiau »
2015-05-26

Šaupetė siunčia linkėjimus iš namų:)

Buvęs skelbimas ČIA

"Šaupetė mūsų šeimoje gavo naują vardą - Ela Gintarė Česnulytė smile emoticon Ela, nes paimta per Elenos dieną, Gintarė, nes akys gintarinės spalvos, o pavardė - kaip priklausoma naujam šeimos nariui:)
Ela apsipranta greičiau nei tikėjausi. Pirmą naktį laikėme vienam kambaryje, bandė slėptis po spintele, bet kalbinama išeidavo, o naktį net miegojo ant lovos kartu. Šestadienį jau darėsi vis drąsesnė, išėjo į kitus kambarius ir pamažu apsiuostinėjo. Jei išsigasdavo kokių nors garsų, bėgdavo į savo kambarį. O šiandien kaip tikra karalienė jau vaikštinėja po 2 kambarius, nesislelpia, gulinėja, daug daugiau valgo ir vaikšto paskui, pradėjo žaisti, kviečiama ateina, užšoka ant lovos. Manau, kad dar po savaitės bus tikra karalienė, o mes tik tarnai:)
Visi labai džiaugiasi, kalbina, glosto ir myli. Turi jau gintarinius karoliukus, užsakytas pakabukas su vardu ir numeriu.
Pirmą naktį, tiesa, labai kosėjo, šiąnakt jau daug mažiau, bet gal čia nuo streso.
Tai pradžiai tiek naujienų iš naujų namų. Prisegu kelias nuotraukas".

 

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  »