Namuose

2015-05-15

Grėjus namuose ir prie upės

Grėjus dabar Fenris siunčia linkėjimus iš namų ir kviečia susipažinti su apylinkėmis.
Buvęs Grėjaus skelbimukas.

Plačiau »
2015-05-13

Feris naujuose namuose:)

Iš šeimininkų laiško: "Noriu pasidžiaugti, kad Feriukas puikiai adaptavosi naujuose namuose, visi jį glosto, lepina, žodžiu, dėmesio stoka naujasis namų gyventojas tikrai negali skųstis. Tolimą kelionę atlaikė taip pat puikai, gulėjo galvą pasidėjęs man ant kelių :) Fainuolis ne tas žodis.. :)" 

Buvęs skelbimas ČIA

Plačiau »
2015-04-24

Micės namai

Micė su drauge Mėta siunčia linkėjimus iš namų.

Plačiau »
2015-04-23

Šunytė Uogytė jau namuose

Uogytės skelbimas.
Šauniai Uoga atlaikė ilgą kelionę namo. Labai paklusni, kelionėje dar kuri laiką drebėjo, vis žvalgėsi į mašinas , ieškojo pažįstamu... miestas baigėsi, nurimo, pusiaukelėje sustojom, pasivaikščiojome.

Plačiau »
2015-04-08

Katytė Leila

Buvęs skelbimas ČIA

Iš šeimininkų laiško: " buvusi jūsų globotinė Leila auga labai linksma, labai smalsi katytė, o jau gražuolė kokia, laimėtų bet kokį konkursą. Kai parsivežėme, tai buvo iš pradžių labai baikšti, slėpėsi nuo visų ir nuo bet kokio garso, o dabar pasitinka prie durų, meilinasi, o jau kaip mėgsta bet kokius žaidimus, tai tik užsiimk... Turėjome problemų su viena akyte, buvo kažkoks uždegimas ir turėjo erkučių ausytėse. Dabar sveika, linksma, apetitas už tris. Linkiu jums sėkmės ir ištvermės ateityje. Pridedu kelias nuotraukytes, bet labai judri, nespėju nufotografuoti".

Plačiau »
2015-04-02

Katytė Milė Namuose

Katytės buvęs skelbimas ČIA

"Norėjome dar kartą jums padėkoti, kad išgelbėjote ir išsaugojote Milę, kuri yra tikras stebuklėlis. Norėjome pasidalinti džiaugsmu ir beribe padėka už tai, kad mes su jūsų pagalba suradome vieni kitus.
Milė jau pilnai apsipratusi naujuose namuose, kurie žinoma jau ir veikia pagal princesės naujai nustatytą tvarką:) Ji sveika, ypatingai energinga, tvarkinga, švelni bei unikalios asmenybės bruožų nestokojanti katytė. Miega kartu su šeimininkais (arba ant jų:) ir jokiais būdais neleidžia pramiegoti rytais, kurie dabar visada atrodo šviesesni ir pasitinkami su niekaip nesulaikoma šypsena, o dažnai ir juoku. Milė yra tikra šnekorka-cypliukė, mėgstanti diskusijas apie įvairias gyvenimo tiesas, taip pat ir šuolininkė į aukštį, ir talentinga futbolininkė, ir barškančių pelyčių medžiotoja, ir kamuoliuką atneša, kai nori pažaisti "tu mesk - aš gaudysiu", o kai jau nusprendžia pailsėti nuo žaidimų ir siautėjimų, pilvuko masažas yra nepakeičiamas malonumo šaltinis... Nuostabi draugė ir nepakeičiama kambariokė, suteikianti mums, namams ir gyvenimui naują itin džiausgmingą ir šviesų atspalvį."

 

Plačiau »
2015-03-31

Katytės Roksės nuotraukytės

Iš šeimininkų laiško:

"Savo katytę Roksę (buvusią Kiką) pasiėmėme 2013m Kūčių dieną. Maloni veterinarė Jelena atnešė mums narvą su keturiais kačiukais - rinkitės. Viena kačiukė įnirtingai kišo letenėlę iš narvo ir garsiai kniaukė. Mes tai supratome ir ją pasiėmėme. Vardelį buvome iš anksto sugalvoję. Ji buvo tokia mažutė siauraakė rėkianti pabaisytė... Atvežta namo, kelias valandas verkė, pasislėpusi po vonia. Bet smalsumas vis gi nugalėjo - viliojama maisteliu ir kviečiama žaisti, mažiukė išlindo ir pradėjo tyrinėti naujus namučius. Greitai rado jai skirtą kraiko dėžutę ir tvarkingai ja naudojasi.

Išmokome šukuoti ir nagus kirpti. 

      

Plačiau »
2015-03-24

Mašos - Lanos linkėjimai iš namų

Buvęs katytės skelbimas ČIA

"Masha jau po truputi apsiprato, labai megsta leisti laika lovoj, ant ranku nelabai megsta buti, ir siaip galima glostyt tik kai ji nori. Vienzo inoringa dama. Su  Dasha sutaria neblogai, bet kartais pamosikuoja letenelem. Pastaruoju metu dazniausiai santykius aishkinasi su Mishka, del to turi apdraskyta nosi. Siunciu keleta foto, darytos atsitiktinai. Jei tik  reikia, parasykit - galiu pasistengti padaryti geresniu. Ten su tualetu ir mano tapke, cia sios dienos topas - kazkuris nuneshe mano tapke i dezute ir uzkase, kazkuri is kaciu, nes Masha grauzia mano tapkes, o Dasha esu mates neshant mano tapkes, ten kur jai reikia :/ Trumpai tiek."

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  »