Namuose

2014-11-10

Katytės Geišos linkėjimai iš namų

Buvęs skelbimas ČIA

"Mes esam labai dėkingi jums už Geiša! Ji yra tobula katytė.
Nors pas ją nėra vienos akies, jai tai vis ne problema. Megsta gaudyt musės, ir del to mes pradejom ja vadint Muska. Taip pat megsta užlipti kur nors, iš kur viską matys.
Mes labai mylim, ir labai džiaugiamės, kad mes ja radom!
Ačiū "

Plačiau »
2014-10-31

Svirnelis namuose

Svirnelis - katinukas, kuriam buvo trūkęs gomurys ir lūžusi alkūnė. Dabar katinukui 5 mėnesiai ir jo šeimininkai sako, kad mėgstamiausias jo užsiėmimas - vartyti gėlių vazonus. :)


Katinukas visiškai sveikas, nei kiek nešlubuoja, sugeba net ant 2,5m aukščio spintos užlipti kažkaip (ir jam ten labai patinka).


Labai aktyvus, pagaliau išmoko nebesikandžioti, nuvežtas į kaimą gaudo peles.


Katinukas mylimas ir viskuo aprūpintas. :)

 

Buvęs skelbimas ČIA

Plačiau »
2014-10-13

Čilės (Shiaumos) nuotraukos iš namų

Siunčiu Čilės ( Shiaumos) nuotraukas. Ji kaip buvo  "manekenė" , taip ir liko :)  Labai judri, žaisminga ir gudri  katytė.

Buvęs skelbimas ČIA

Plačiau »
2014-10-13

Meilutė (Avytė)

Meilutė puikiai auga. Kartais padūkusi, kartais rami, bet visuomet turi būti kartu. Ką bedarytumėm, ji šalia. Visi labai mylime Meilutę ir stengiamės, kad jai būtų saugu ir gera.

Katytės buvęs skelbimas ČIA

Plačiau »
2014-10-13

Grike su draugu Murkiu

Katytės buvęs skelbimas ČIA

Plačiau »
2014-10-13

Katinukas Vičis

Siunčiu prieš du mėnesius iš jūsų paimto Vičio nuotrauką (jam prigijo naujas vardas Micius) gyvena puikiai, balsingas labai, turi savo teritoriją ją apiena, nepatinka kai kasomas pilvas bet galvą ir kaklą leidžia. Medžiojo labai daug paukščių tai tėvai jam uždėjo skambaliuką. Sugyvena su vilkšuniu bet nesibiciulauja.

 

Katinuko buvęs skelbimas ČIA

Plačiau »
2014-09-18

Panteriukė atsiuntė nuotraukų iš namų

Sveiki, ar prisimenate Panteriuke, kur pries metus, ar jau seniau peremiau is kazkokios moteriskes, norejusios i grinda priduot. Va atsiunte nuotrauku :)

Panteriukės buvęs skelbimas ČIA
 

Plačiau »
2014-09-18

Čiliukas siunčia linkėjimus

Va kokį gražuolį užsiauginom. Jei pamenat dar jūsų mažąjį Čiliuką :) Nuostabus kicius, be galo visų mylimas :) Gal tie papuvę obuoliukai nelabai įsipaišo į kadrą, bet jo mėgstamiausia vieta pasivoliot :) (nespėja šeimininkai praust)  Gyvena su savo mažąja šeimininke sodyboj, vienkiemyje. Neša kurmius ir peles namo :)))))
Linkėjimai nuo visų mūsų. Ir ačiū už šita grožį. :)

Buvęs skelbimas ČIA

Plačiau »
2014-09-07

Linkėjimai iš namų

Penktadieni pasiėmėm ligoniukę namo. Ačiū jums. Jūsų dėka mums buvo suteikta didelė nuolaida. Dabar ji jaučiasi puikiai, laksto, žaidžia, patinka būti dėmesio centre ir tupėti ant kelių. Jos meilumas tiesiog stebina. Davėm vardą Maja. Iš manęs konfiskavo skraistę. Ją palikdavau tai prie kompo, tai ant lentynos bet Maja rasdavau visada miegančia ant jos. Tam kad nesusižalotu besikarstydama dabar skraiste palieku ant kedės ir ji pati pasirenka ar miegoti savo guolyje ar įsitaisyti ant skraistės. Dėl maisto tenka gudrauti nenoriai sausą ėda tai maišau kartu su šlapiu. O į WC tai labai tvarkingai eina, dar nebuvo niekur lauktuvių palikusi. Ši penktadienį planuojam pirmą skiepą. Kol kas viskas super ir labai džiaugiamės turėdami naują šeimos narę.

 

Buvęs mažylės skelbimas ČIA

Plačiau »
2014-09-04

Loros naujieji namai

Atrodo, dar visai neseniai vietiniai alkoholikai bulvių maiše atnešė trejetą juodų mažylių. Dar visai neseniai, prieš keletą mėnesių, tie maži aktyvistai draskė mažą prieglaudos narvelį ir taikėsi nuo nosies nukabinti akinius. O jūs tik pažiūrėkit, kokie mes jau dideli, šeimininkai sako, kad jų atžalai jau darosi sunku ją vedžioti. Nė neabejoju!

O savanorėms: Loretai su Anželika, matant tokias nuotraukas, darosi gera ir ramu: dar vienam augintiniui pavyko surasti nuostabius namus ir šaunius šeimininkus.

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  »