“Beglobio” naujienos

2018-03-13

Padėkite Baltusytei išgyti

Baltusytė Beglobio prieglaudoje globojama jau kelis metus. Mažutės niekas taip ir nepriglaudė į savo namus. Kitos katytės pabūna prieglaudoje ir vieną dieną suranda savo žmogų, o Baltusytė - kuklutė, nekrintanti į akis, visada nulenkusi galvytę, pasitraukusi į kraštelį taip ir lieka... laukti. Prieš metus pastebėjome, kad Baltusytė susigūžus, blogai atrodo. Vežėme pas gydytojus, Baltusytei buvo nustatytas stomatitas. Skirtas gydymas, antibiotikai, tačiau... kažkiek pagerėjo, bet burnytės problema liko.
Pastarosiomis dienomis Baltusytė labai sublogo, nukrito svoris. Vėl vežėme pas veterinarus, atlikome išsamius kraujo tyrimus, virusinių ligų testus. Atlikti tyrimai parodė inkstų nepakankamumą, anemiją, leukocitozę. Baltusytei būtinas intensyvus gydymas stacionare. Šiuo metų dėl inkstų nepakankamumo, Baltusytei negalima skirti narkozės, kad būtų sutvarkyta jos burnytė, kuri yra išopėjusi, suskilinėjusia gleivine, kraujuojančiomis dantenomis. Vargšė katytė negali valgyti, nes jai skauda.
Baltusytę bus klinikos stacionare, jai bus kiekvieną dieną lašinama lašelinė, leidžiami vaistai, vitaminai, geležis, stiprinamas organizmas. Labai prašome padėti išgydyti Baltusytę, kad mažylė nebejaustų skausmo ir galėtų valgyti. Jos gydymui, specialiam maistukui ir stacionarui reiks daug lėšų.
Baltusytės gydymui galite paaukoti, paskirtyje nurodę: Baltusytei
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 Swedbank
Padėti Baltusytei išgyti ir nejausti begalinio skausmo, gali ir gyvenantys užsienyje per PayPal sistemą
http://beglobis.com/PayPal-706.html


 Ačiū už jūsų gerumą!

« Atgal