“Beglobio” naujienos

2020-02-14

Pasakojimas apie skirtingus žmones ir jų gailesčio supratimą

Štai visai šviežias skelbimas apie kalytę haskytę. Skelbime yra telefonas moters, kuri paskambino į prieglaudą prašydama priglausti šunytę. Žinoma sutikom, tik paprašėme paskiepyti šunytę ir laikinos globos bent 7 dienoms, kad susidarytų imunitetas. Paaiškinom kodėl to prašom. Prieglaudoj neseniai buvo parvas. Jo metu be galo skaudžiai netekom savo globotinės haskytės Hetos :( ji taip pat buvo atvesta neskiepyta. Todėl neskiepytam šuniukui šiuo metu būtų gyvybiška nesaugu ir negalime rizikuoti. Reikėjo girdėti, kaip ta moteris dievagojosi kad taip ir padarys, kad jai gaila šunytės. Paskiepys, perlaikys ir atves mums į prieglaudą. Atrodo viską susitarėm, viską suprato, suvokė, kad skiepas gyvybiškai svarbus. Deja...
Kartais galvojam kam mes išvis aiškinam apie parvą, apie tai kad neskiepytam gyvūnui pakliūti į prieglaudą rizika, kam aiškinti tiems, kuriems vistiek niekada nedaeis, kurie niekada nesupras kas yra gydyti parvu sergantį gyvūną, ką reiškia ji laidoti, ką reiškia melstis, kad tik jis išgyventų. Karklėnų kaime žmonės gyvena nuosavuose namuose, bet nei pas vieną neatsirado vietos palaikyti haskytę 7 dienas, nei pas vieną neatsirado 15 eurų skiepui, kad kalytė saugiai galėtų būti atiduota į prieglaudą. Buvo tik melas ir pažadai. Jums ne gėda??? Vietoj pažadų, kad haskytė bus saugiai pralaikyta, ji buvo atvežta su mašina ir išmesta Naujosios Vilnios parke. Dvasios skurdžiai! Visa tai matė moteris vedžiojanti savo šunytę, ji ir atvedė haskytę į prieglaudą. Paaiškinom moteriai dėl ko negalim šiuo metu imti neskiepytų šuniukų ir ji, gyvendama bute, turėdama savo šuniuką ir katytę priglaudė haskytę 7 dienom, kad susidarytų imunitetas.
Žmonės iš išorės juk atrodo vienodai. O kaip skiriasi sielos, kurių nematom. Ta, kuri dievagojosi, kad paskiepys ir paglobos laikinai haskytę, kai paskambinom paklaust ką reiškia jos poelgis, pradėjo rėkti rusiškais keiksmažodžiais, o ta kuri gyvena bute ir turi kelis savo augintinius, surado vietos ir šiai kalytei. Šunytė neturi mikroschemos, po savaitės ją priglausime prieglaudoje, ir pradėsime dairytis nuolatinių namų ir atsakingų šeimininkų.

« Atgal