Dovanojami

Gyvūno statusas: Dovanojamas
Globėjas/prieglauda: Visi
Miestas: Vilnius
Rūšis: Katė
Veislė:
Lytis: Patinėlis
Amžius: 1-6 mėnesiai
Telefonas: 8 604 02412
El. paštas:
Šeimininko vardas: Liudmila
Adresas: Vilnius

Šis žavus, jaunas, vos 5-6 mėn. katinėlis glaudžiasi globėjos Liudmilos namuose. Kaip ir visa likusi didelė kompanija ūsuotų, murkiančių gyventojų, jos namuose laikiną prieglobstį rado ir šis išgelbėtas iš gatvės vargo.

Šis juodai baltas gražuolis dėl savo smulkaus sudėjimo ir delikataus žvilgsnio ilgą laiką buvo laikytas katyte, kol apsilankius pas veterinarą paaiškėjo, jog tai - katinėlis! Jis linksmas, švelnus, jaukus, draugiškas, bendraujantis ir neįkyrus. Katinėlis jau kastruotas, tad priglaudusiems niekad neteks susipažinti su „katiniško žymėjimo" ar morčiaus širdgėlos bėdomis.

Jeigu ieškote švelnaus ir draugiško draugo, neabejokite - tai Jis. Šis gražus paaugliukas nusipelnė kažkam tapti ne vienu iš daugelio, o tikru šeimos nariu, kuris, žiūrėdamas į akis savo šeimininkui, mintyse žinotų: „Jis mano, o aš Jo, ir čia - mūsų brangiausi namai!". Šis vos pusės metų „pūkutis" tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir yra neišrankus maistui.

Galėdami ir norėdami priimti šį gražuolį į savo namus, skambinkite jo globėjai Liudmilai tel. 8 604 02412 (Vilnius)!Komentarai

Jūs neesate registruotas vartotojas. Norėdami komentuoti prašome užsiregistruoti.

Komentarų nėra.