Likimai

Rigonda turi labai nedaug laiko susirasti namus

Gyvūno statusas: Padovanotas
Globėjas/prieglauda: Visi
Miestas: Vilnius
Rūšis: Katė
Veislė:
Lytis: Patelė
Amžius:
Telefonas: 865244093, 865354521
El. paštas: akvile@beglobis.com
Šeimininko vardas:
Adresas: Vilnius

 

Ši nepaprasto grožio katė Rigonda neturi namų. Ji gyvena gatvėje, kur kartais pašeriama tik praeivių. Dėl šios išmestos katytės į mus kreipėsi moteris iš Lentvario ir papasakojo, kad Rigonda atsirado per pačius šalčius. Kadangi Rigonda turi dėkingą kailiuką - jis nepaprastai purus ir storas, todėl išgyveno, nesušalo. Pagalbos Rigondai ieškojusi moteris sakė, kad ji pati atvežtų katytę nors sterilizacijai, nes bijo, kad gatvėje gyvenančios katinukės vaikučiai automatiškai taps benamiukais, kurių lauks negailestingas likimas- kiekviena diena - tai pastangos išgyventi, susirasti maisto, kovoti už savo gyvybę.

Taip Rigonda atkeliavo į veterinarijos kliniką, kurioje buvo sterilizuota. Kadangi katytė gyvena gatvėje, ji buvo palikta klinikoje šešioms dienoms, kad sausai ir švariai pabūtų kol užsitrauks sterilizacijos randelis. Taigi, Rigonda namus rasti turi labai greitai. Kitaip gali tekti katytei Rigondai vėl keliauti į gatvę, kurioje tokiai grožybei ir ne vieta ir visiškai nesaugu.

Pasigrožėkite Rigonda. Tai nepaprastai graži katė su švelniai oranžine apykakle. Rigondos apykaklė tokia puri, didžiulė, kad primena mažą liūtuką. Grožėtis Rigonda, ją prižiūrėti, rūpintis, jūs galėsite jei priglausite katytę savo namuose. Be to, kad ši katytė nepaprastai graži išoriškai, ji dar ir labai miela, glostant galvytę iš karto pradeda murkti.

Gal kam nors krito į širdį ši  gražuolė ir norite ja pasirūpinti, kad katytei nebetektų patirti pavojingo gatvės gyvenimo, tuomet skambinkite tel. 865244093, 865354521

Komentarai

Jūs neesate registruotas vartotojas. Norėdami komentuoti prašome užsiregistruoti.
2014-03-04 22:21
sveiki
prasau sia kaciuke rezervuoti butinai priglausime.
mano el. ojojui@gmail.com
2014-02-24 15:38
Tobula gražuolė