Likimai

Skipis Auksinukas rožinė Nosis.

Gyvūno statusas: Padovanotas
Globėjas/prieglauda: Visi
Miestas: Vilnius
Rūšis: Katė
Veislė:
Lytis: Patinėlis
Amžius: 7-12 mėnesių
Telefonas: 865244093, 865354521
El. paštas: abradulskyte@yahoo.com
Šeimininko vardas:
Adresas: Vilnius

Ei, žmonės, leiskite prisistatyti - esu Skipis. Skipis Auksinukas rožinė Nosis. Esu jaunas vaikinas. Man 10 mėnesių. Šiaip tai aš kuklus vaikinas ir ...jautrus. Labai nemėgstu būti uždarytas. O šiuo metu, deja sėdžiu narve. Klausykite argi normalu jaunam, energingam katinui sėdėti narve. Aš žaisti noriu, bėgioti, peles, tebūnie pliušines, gainioti noriu.

Nors ir auksinis, nesu išlepęs, tačiau sutikite, kokybiškas maistas, tai gera sveikata, geri dantys ir geras kailis. O juk ir jums gražu, kai jūsų augintinio kailis blizga. Juk jūs taip pat nevalgote bet ko. Žinau, kad man tinkantį kokybišką maistą parduoda zooprekių parduotuvėse.

Ir turbūt žinote, kad mes, katinai turime nagučius, kuriuos mėgstame galąsti, todėl draskyklė, kad ir pati paprasčiausia tikrai pravers.
Ei, žmonės, kas nors įkatinkite mane. Manimi rūpinasi dabartiniai mano globėjai. Jie leido man parašyti šį laišką, nes supranta ką jiems sakau. Jie jį ir parašė, nes aš dar nemoku rašyti. Taigi, kas norite Skipio Auksinuko rožinės Nosies, nesikuklinkite, skambinkite mano globėjams. Aš sutinku būti įkatintas, bet kadangi esu nepatyręs, tai su jumis kalbėsis mano globėjai. Aš jiems perdaviau, kad mane atiduotų tik atsakingiems ir rūpestingiems žmonėms, kurie mane mylėtų tokį koks esu. O koks esu matote. Esu auksinis, gintarinių akių, turiu rožinę nosį. Ir charakteris mano geras.

Labai laukiu iš jūsų žinių. Labai noriu namų. Geras žinias nuo jūsų man tikrai perduos mano globėjai. Skambinkite: 865244093, 865354521.

Komentarai

Jūs neesate registruotas vartotojas. Norėdami komentuoti prašome užsiregistruoti.
2014-03-25 14:13
Dar keletas Skipio miegojimo ypatumų :)))
2014-03-03 18:12
Skipis jau sveikas ir kastruotas. Naujos nuotraukos:)
2014-02-24 13:24
Vargšas mažylis... Svarbu pasveiktų, o žymėjimasis išsispręstų su kastravimu.
2014-02-19 14:08
nesibaigia Skipio bėdos. Pasirodo kačiukui be galo skaudėjo, nes jam yra skylė tarraumeniniuose audiniuose ir oras nuo plaučių paviršiau patenka į paoodį. :((( Dabar jis visas traška. Iš tikrųjų labai baisu. Vetė liepia palaukti, gal savaime skylė užsitrauks ir oras iš poodžio rezorbuosis, o jei ne - operaciija su intubavimu. Ir dar be viso šito Skipis morčiuoja, todėl net iš narvo negaliu išleisti, nes žymi teritoriją klaikiai:(((
2014-02-19 13:12
Kaip laikosi Skipiukas? Labai tikiuosi, kad sveiksta, o pasveikęs suras jį mylinčius žmones...
2014-02-11 09:05
Katės ypatingai jautrūs sutvėrimai. Stresas jiems didžiausias priešas, kuris lemia labai daug sveikatos sutrikimų. Skipis atsisakė valgyti:(((((( Jam lašinamos lašalinės, jis maitinamas per prievartą. Kažkas labai blogai prieš tai elgėsi su šiuo kačiuku, o po to dar narvas. Skipis neišlaikė. Tikiuosi, kad jis atsigaus. Labai tikiuosi...