Likimai

Gyvūno statusas: Padovanotas
Globėjas/prieglauda: Visi
Miestas: Vilnius
Rūšis: Šuo
Veislė:
Lytis: Patinėlis
Amžius:
Telefonas: 868474049
El. paštas: info@beglobis.com
Šeimininko vardas:
Adresas: Skydo g. 44a, Vilniuje (Naujoji Vilnia)

Kaip, kodėl, dėl ko Spartakas tapo nereikalingas tikrai nesužinosime, na, nes Spartakas iškilmingai, kaip koks tikras karžygis tyli. O mums mįslė -  koks kvailys galėjo išduoti Spartaką, nes tokio inteligentiško, grakštaus sutvėrimo tiesiog negalima prarasti. Tas, kas tai padarė nuskriaudė pirmiausia save, nes neteko ištikimiausio, kilniausio draugo, kuris niekada neišduotų.
Spartakas pirmiausia atsidūrė beglobių gyvūnų sanitarinėje tarnyboje ir ten praleido kelis mėnesius, o tada atkeliavo į mūsų globą.
Kažkaip abejojame ar nuotraukos atskleis tikrąjį Spartako grožį, jo kailio švelnumą, nepaprastai gražią auksinę spalvą su baltais siūlais, bet jo būdą galime tiesiog aprašyti. Spartakas paklusnus šuo, labai supranta ir klauso, labai įdėmiai stebi ir gaudo tavo nuotaiką. Pati Spartako povyza labai kilminga, grakšti, jis bėga labai dailiai statydamas kojas, atrodytų lyg plaukia. Kai vaikštai su Spartaku ir pats bandai pasitempti, nes jis traukia aplinkinių žvilgsnius savo grakščia laikysena ir spindinčiu auksiniu apdaru.
Šį mielą šunelį galite aplankyti prieglaudoje, esančioje Skydo g. 44a, Vilniuje. O jei nusprendėte, kad norite Spartakui suteikti namus, skambinkite tel. 868474049

Komentarai

Jūs neesate registruotas vartotojas. Norėdami komentuoti prašome užsiregistruoti.

Komentarų nėra.