Likimai

Tapybos šedevras - Kloja

Gyvūno statusas: Padovanotas
Globėjas/prieglauda: Visi
Miestas: Vilnius
Rūšis: Katė
Veislė:
Lytis: Patelė
Amžius: 1.5 metai
Telefonas: 865244093, 865354521
El. paštas: info@beglobis.com
Šeimininko vardas:
Adresas: Skydo g. 44A, Naujoji Vilnia

Kloja jaunutė, apie 1,5 metukų katytė, kurios grožio net aprašinėti nereikia. Viskas ir taip matyti. Vien tik į Klojos snukutį galima žiūrėti kaip į tapybos šedevrą – kiek šiame snukelyje spalvų, atspalvių ir potepių, čia ir juoda, ir oranžinė, ir tamsiai ruda, ir smėlinė, lyg to būtų negana, tėkšt, į baltą spalvą ir per nosiuką lyg teptuku nubraukiamas baltas takelis. Bet sustojama ties nosytės šnervėmis ir labai tiksliai tiksliai padalinama – viena šnervė skaisčiai oranžinė, o kita juoda. Na, ir kad nebūtų liūdna skirtingomis spalvomis nuspalvinami skruostukai. O iš skruostukų dygsta dideliausi balti balti ūsai. Visame šitame grožyje spindi ryškios samaninės akys.
 Štai tokia grožybė gyvena prieglaudoje narve. Kloja yra sterilizuota, tvarkingai naudojasi kraiko dėžute. Klojos charakteris taip pat labai geras. Ji tik gal mažiau mėgsta būti ant rankų, bet pati visada ateina, glaustosi, murkia. Kadangi katytė jaunutė, jai labai nepatinka sėdėti uždarytai prieglaudos narve, todėl labai laukia tikrųjų namų kuriuose galės laisvai vaikščioti, stebėti aplinką, mėgautis laisve.
 Jei jums ši katytė patiko, esate atsakingas ir rūpestingas žmogus ir norite priglausti Kloją savo namuose, skambinkite tel. 865244093, 865354521 arba rašykite el. paštu info@beglobis.com

Komentarai

Jūs neesate registruotas vartotojas. Norėdami komentuoti prašome užsiregistruoti.

Komentarų nėra.