Likimai

Tatumas – švelnumo ir gerumo įsikūnijimas

Gyvūno statusas: Padovanotas
Globėjas/prieglauda: Visi
Miestas: Vilnius
Rūšis: Katė
Veislė:
Lytis: Patinėlis
Amžius: 7-12 mėnesių
Telefonas: 865244093, 865354521
El. paštas: info@beglobis.com
Šeimininko vardas:
Adresas: Skydo g. 44A, Naujoji Vilnia

Tatumas jaunutis apie 7 mėn. amžiaus kačiukas pas mus pateko iš asocialių žmonių, kurie pasiėmė Tatumą neaišku dėl ko ir kodėl pagal skelbimą internetiniame portale. Gal, kaip būna šimtais atvejų, kačiukas buvo reikalingas, nes “pūkuotas, labai gero charakterio, meilus”, tačiau palaikę apie 3 mėnesius, staiga suprato, kad “pūkuotas ir meilus kačiukas” dar ir valgo bei daro į dėžutę (siaube, reikia dar ir kraiką pirkti bei dėžutę valyti). Todėl meilė šiam fantastiškam pūkuotukui išgaravo per 3 mėnesius. O tada net buvo iškviesta sanitarinė tarnyba, kad Tatumą išvežtų. Tie žmonės, kurie pridavė Tatumą, suraitė savo parašą, kad Tatumo neatsiims ir jį galima po dviejų savaičių eutanazuoti.
Tatumas iš tikrųjų pasakiško charakterio. Jis labai myli žmogų, labai mėgsta prisiglausti. Nepaprastai gražus, ilgesnio juodo kailiuko su baltu pilvuku, letenėlėmis ir snukučiu, Tatumas labai mėgsta atsigulti ant nugarytės ir duoti paglostyti pilvuką.
Tatumas kastruotas, tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir labai labai laukia savo tikrųjų namų, kuriuose bus mylimas, nes jis ir pats myli visa širdute.
Jei norite suteikti Tatumui namus, nedvejokite, skambinkite tel. 865244093, 865354521 arba rašykite el. paštu info@beglobis.com

Komentarai

Jūs neesate registruotas vartotojas. Norėdami komentuoti prašome užsiregistruoti.

Komentarų nėra.