Likimai

Gyvūno statusas: Padovanotas
Globėjas/prieglauda: Beglobis
Miestas: Vilnius
Rūšis: Katė
Veislė:
Lytis: Patelė
Amžius: 1 metai
Telefonas: 865244093, 865354521
El. paštas: info@beglobis.com
Šeimininko vardas:
Adresas: Skydo g. 44A, Naujoji Vilnia

Varvara su penkias nepaprasto grožio pūkuotais mažyliais buvo atvežta į sanitarinę tarnybą iš kažkokių Vilniaus miesto sodų. Visa šeimyna buvo tikri gražuoliukai, beja....niekam nereikalingi. Mamytę Varvarą ir jos vaikučius laikinai priglaudė globėjai. Kačiukai jau surado savo nuolatinius namus, o mamytė Varvara šiuo metu laikoma priglaudoje.
 Varvara jaunučiukė iki vienerių metukų kačiukė. Ji labai nori būti su žmogumi, mažylei tikra kančia būti uždarytai narve.
 Varvara labai žaisminga, labai jauki ir žinoma, nepaprastai graži katytė, kurios grožio negali net perteikti nuotraukos. Varvaros kailiukas ilgesnio plaukučio šokoladinio atspalvio. Ji primena norvegų miškinę katę. Labai įdomus Varvaros snukutis – nosytė šokoladinė, skruostukai smėliniai, o viršutinės ir apatinės lūpytės nuspalvintos tamsiai rudu brūkšniu.
 Varvara paskiepyta kompleksiniu skiepuku, sterilizuota. Katytė tvarkingai naudojasi kraiko dėžute. Jei galite suteikti namus šiai nepaprastai katytei, skambinkite tel. 865244093, 865354521 arba rašykite el. paštu: info@beglobis.com

Komentarai

Jūs neesate registruotas vartotojas. Norėdami komentuoti prašome užsiregistruoti.

Komentarų nėra.