Likimai

Gyvūno statusas: Padovanotas
Globėjas/prieglauda: Beglobis
Miestas: Vilnius
Rūšis: Šuo
Veislė:
Lytis: Patinėlis
Amžius: 1 metai
Telefonas: 868474049
El. paštas: info@beglobis.com
Šeimininko vardas:
Adresas: Skydo g. 44a, Vilnius (Naujoji Vilnia)

Velsą į Beglobio prieglaudą priėmėme iš žmogaus, kuris negalėjo šuneliu tinkamai pasirūpinti. Savo jaunas ir energingas dienas šunelis ištisai leisdavo pririštas prie grandinės. Pirmomis dienomis Velsas dar nelabai suprato, kad pateko tarp kitų lojančių keturkojų, todėl trupučiuką nervinosi iš baimės ir nežinios, tačiau labai greitai suprato, kad grandinių nebėra, maisto visada atnešama, bėgioti leidžiama iki soties ir dar su kitais pažaisti galima. Pasirodo ne viskas taip baisu, kaip atrodė iš pradžių.
Taigi Velsas, turintis biglių kraujo, todėl šioks toks aristokratas, dabar atsigavęs ir atsipalaidavęs globojamas Beglobio prieglaudoje, esančioje Skydo g. 44a, Vilniuje. Velsas tikrai labai energingas, jaunas, apie 1 metų amžiaus, draugiškas, visiškas gerietis. Šis šunelis tiktų energingiems, mėgstantiems ilgus pasivaikščiojimus, žaidimus su augintiniu, žmonėms.
Velsas tikrai nebus dovanojamas kaip sargas "prie būdos". Taigi, jei jūs norite kompanjono ir geriausio draugo, dėl Velso, galite skambinti tel. 868474049 arba rašyti el. paštu: info@beglobis.com

Komentarai

Jūs neesate registruotas vartotojas. Norėdami komentuoti prašome užsiregistruoti.

Komentarų nėra.