“Beglobio” naujienos

2015-12-31

Labai sužalotas Largo prašo pagalbos

Keliose vietose suknežintas žandikaulis, visiškai išsekęs, pilna burna pūlių ir kraujo krešulių, įdubusios užpūliavusios akys - tai vaizdas dar gyvo sutvėrimo. Kur šis kankinys slėpėsi gniuždomas protu nesuvokiamo skausmo, kiek dienų jis tūnojo tyliai, be žado, greičiausiai net nesuvokdamas iš kur tas siaubingas skausmas atsirado?
Į „Beglobio" globą, Largo, taip pavadinome katinuką, perėmėme iš Vilniaus miesto benamių gyvūnų sanitarinės tarnybos, gavę tarnybos darbuotojų pranešimą, jog atvežtas kritinės būklės katinukas. Katinėliui reikėjo arba nedelsiant suteikti pagalbą, arba nutraukti jo kančias. Largo skubiai nuvežėme į veterinarijos kliniką. Atlikęs apžiūrą, gydytojas jokių optimistinių prognozių nežadėjo. Žinoma, žiūrint į taip sužalotą gyvūną, sprendimas eutanazuoti atrodo žmogiškas ir netgi humaniškas. Tačiau iš savo praktikos ir iš daugybės pavyzdžių žinome, kad suteikus tinkamą pagalbą, kol dar funkcionuoja gyvybiškai svarbūs organai - inkstai, net ir taip atrodančiam gyvūnui padėti galima. Todėl pirmiausia, prieš priimant galutinius sprendimus, Largo buvo atlikti inkstų rodiklių tyrimai. Kad ir kaip būtų neįtikėtina, tokio išsekusio ir išsibadavusio Largo inkstai nepažeisti, todėl atsirado viltis, kad Largo pasveiks.
Šiuo metu Largo laikomas klinikoje, esančioje Filaretų g. 35, Vilniuje, kur kiekvieną dieną jam drėkinama ir valoma burnytė, lašinami skysčiai, leidžiami vaistai ir vitaminai kad katinukas sustiprėtų, nes tokios būklės jo operuoti dar negalima.
Žinoma, kad Largo pasveiktų reikia neabejingų žmonių pagalbos, nes gydymas ir operacija kainuos išties nemažai.
Labai norime tikėti, kad Largo pastebėtas nepavėluotai, kad pagalba jam suteikta dar laiku ir, kad nueinantys metai netaps paskutiniais Largo gyvenime. Visus šiuos metus gydėme ir padėjome daugybei gyvūnų Jūsų paramos dėka. Paskutinę metų dieną jūsų pagalbos prireikė Largo.
Labai prašome paaukoti Largo gydymui, nors ir po nedaug, ir palinkėti jam pasveikti. Juk Largo taip pat nori gyventi.
Largo galite paaukoti pervesdami lėšas į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodę: "Largo, pasveik"
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK
Paaukoti galite ir gyvenantys užsienyje, per Pay Pal sistemą: http://beglobis.com/PayPal-706.html
Taip pat, jei jums patogiau, galite nuvykti į Filaretų kliniką, esančią Filaterų g. 35 Vilniuje, kur Largo šiuo metu yra prižiūrimas, jį aplankyti ir savo piniginę auką palikti ten arba nupirkti specialaus maistuko skirto negalintiems savarankiškai valgyti gyvūnams.
Apie Largo sveikatą, jo būklę, galite teirautis tel. 865244093 arba rašyti el. paštu info@beglobis.com

 

« Atgal